Filtruj i sortuj

Włączone filtry:
Mata w zestawie
Pokrywa na basen
Chemia w zestawie
Dozownik do chemii w zestawie
Skimmer w zestawie
Drabinka w zestawie
Pompowane dno
Baseny ogrodowe

Od 2005 roku w naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju baseny ogrodowe firmy Intex oraz Bestway. Takie baseny dzielimy na stelażowe, dmuchane i rozporowe. W zależności od konstrukcji do każdego basenu załączyliśmy odpowiednią instrukcję montażu w języku polskim. Baseny rozporowe czyli Fast Set oraz Easy Set nie posiadają żadnych elementów...

Od 2005 roku w naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju baseny ogrodowe firmy Intex oraz Bestway. Takie baseny dzielimy na stelażowe, dmuchane i rozporowe. W zależności od konstrukcji do każdego basenu załączyliśmy odpowiednią instrukcję montażu w języku polskim. Baseny rozporowe czyli Fast Set oraz Easy Set nie posiadają żadnych elementów metalowych. Ich wysokość jest ograniczona przez dmuchany kołnierz, okrąg na górze. W basenie stelażowym konstrukcję tworzą metalowe rurki na których opiera się niecka z tworzywa PVC. Baseny ogrodowe muszą być rozstawione na wypoziomowanym terenie, aby ich kształt nie uległ jednostronnemu wypaczeniu. W basenach stelażowych za stabilność basenu odpowiada solidny stelaż, który jest bardziej wytrzymały niż konstrukcja z dmuchanym kołnierzem. Górny pierścień w basenach rozporowych posłuży nam za wygodne oparcie dla pleców i rąk. W basenie stelażowym nie mamy tej wygody gdyż za plecami mamy twarde rurki będące stelażem basenu.

Więcej

Baseny ogrodowe Jest 326 produktów.

Podkategorie

  • Baseny całoroczne

    Stelażowy basen przeznaczony do użytku przez cały rok. Można napełnić go do 95% jego objętości, a to dzięki mocnej konstrukcji jakiej w nim użyto. Ściany zostały wykonane z metalu wzmocnionego stalą, a ich grubość wynosi 0,4mm. Taka konstrukcja doskonale chroni basen przed opadami deszczu i śniegu, a także przed niskimi temperaturami. Basen przetrwa najtrudniejsze warunki i nie zardzewieje. Złożenie basenu nie jest skomplikowane, a jego największą zaletą jest to, że wystarczy zrobić to tylko za pierwszym razem, gdyż później nie musisz już składać basenu. Na koniec sezonu wystarczy tylko odkręcić zawór spustowy i wypuścić wodę przez wąż ogrodowy w dowolne miejsce. Basen oferuje dużą przestrzeń, która pozwoli na swobodną kąpiel nawet kilku osobom dorosłym. Ten basen to doskonałe rozwiązanie dla licznej rodziny. Dzieci będą wniebowzięte, a Ty będziesz zadowolony, że się świetnie bawią. Basen stanie się największą atrakcją Twojego ogrodu i urozmaici wakacyjny czas Tobie i Twoim najbliższym. Dołączona drabinka ułatwi Ci wchodzenie i wychodzenie z wody. Ponadto otrzymasz pompę z filtrem, matę pod basen oraz dozownik wraz z chemią basenową, które sprawią, że Twoja woda zachowa świeżość i odpowiednią barwę. Ten basen to zakup na lata, który każdego roku będzie przynosił wiele radości. Nie zastanawiaj się dłużej, ponieważ zabawa w basenie przyniesie wiele radości i uśmiechu oraz pozostawi masę wspomnień po każdym zakończonym sezonie.

  • Baseny rozporowe

    Są to baseny ogrodowe firmy Intex i Bestway, które w swojej konstrukcji nie posiadają stelaża. Basen rozporowy jak sama nazwa wskazuje kształtuje się sam podczas wypełniania go wodą. Należy pamiętać, aby dno basenu nie było pomarszczone, gdyż wtedy nasz basen uzyska optymalne rozmiary. Możemy regulować głębokość basenu nalewając mniejszą lub większą ilość wody. Naszym zdaniem basen rozporowy jest wygodniejszy w użytkowaniu gdyż posiada dmuchany kołnierz, który pełni rolę wygodnego oparcia dla rąk i pleców. A jeśli w rodzinie są szalejące dzieci to w basenie rozporowym nie ma elementów, o które można się uderzyć. Musimy pamiętać, aby basen rozstawić na wypoziomowanym podłożu. Wtedy kształt basenu pod naporem wody się jednostronnie nie wypaczy. Trójwarstwowe PVC oraz dmuchany kołnierz każdego z basenów tworzą trwałą konstrukcję, dzięki której baseny będą służyły nam przez wiele sezonów. Zabawa w wodzie zapewnia dzieciom dużo śmiechu i radości. Ponadto nasze maluchy spędzą czas na świeżym powietrzu.

  • Baseny stelażowe

    Basen stelażowy do przede wszystkim wytrzymałe kąpielisko ogrodowe, które posłuży nam przed długie lata. Oferujemy baseny ogrodowe, stelażowe o różnych wymiarach i wyposażeniu. Można kupić sam basen lub też basen w zestawie wraz z pompą i innymi akcesoriami basenowymi. Cała konstrukcja basenu osadzona jest na bardzo mocnym stelażu wykonanym z metalu. Jest to zaleta, gdyż nawet na lekko pochylonym podłożu kształt basenu się nie wypaczy, utrzyma ją stabilny stelaż. W swojej ofercie posiadamy baseny okrągłe, prostokątne i owalne. Stelażowe zbiorniki prostokątne zabierają nam najmniej miejsca i można je łatwo usytuować na mniejszej działce. Jednak największy komfort pływania uzyskamy rozstawiając okrągły basen stelażowy. Posiadamy duże i mniejsze baseny o różnych głębokościach. Przy wysokości basenu 85cm należy zaopatrzyć się w dwustronną drabinkę, gdyż ułatwi ona wchodzenie i wychodzenie z kąpieliska.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 326 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 326 elementów