Zasilanie samochodowe

Chcesz zasilić swój telefon lub laptopa z gniazda zapalniczki samochodowej? Oferujemy wszelkie samochodowe zasilacze,rozgałęźniki, ładowarki i przetwornica napięcia o różnej mocy. Znajdziesz u nasz przetwornice i redukcje do samochodu zmieniające napięcie z 12V na 24V oraz z 24V na 12V. W celu podłączenia w samochodzie, np. laptopa proponujemy P...

Chcesz zasilić swój telefon lub laptopa z gniazda zapalniczki samochodowej? Oferujemy wszelkie samochodowe zasilacze,rozgałęźniki, ładowarki i przetwornica napięcia o różnej mocy. Znajdziesz u nasz przetwornice i redukcje do samochodu zmieniające napięcie z 12V na 24V oraz z 24V na 12V. W celu podłączenia w samochodzie, np. laptopa proponujemy Państwu przetwornice zmieniające napięcie z 12V na 230V oraz z 24V na 230V. Posiadamy przetwornice z izolacją galwaniczną oraz czysty sinus. Takie przekształcenie napięcia pozwala na podłączenie sprzętów domowych zasilanych napięciem 230V w samochodzie gdzie napięcie jest o wiele niższe. Przetwornice występują w różnych wariantach napięcia i mocy - jeżeli potrzebujesz porady odnośnie wyboru prosimy o kontakt.

Więcej

Zasilanie samochodowe Jest 37 produktów.

Podkategorie

  • Przetwornice napięcia

    Samochodowe przetwornice do zasilania urządzeń o napięciu 230V, zmienia napięcie z 12V i 24V na 230V, co umożliwia nam podłączenie każdego domowego urządzenia w naszym samochodzie. Prosta instalacja urządzenia polega na podłączeniu przetwornicy do gniazda zapalniczki w aucie. Większość z przetwornic jest wyposażonych w wbudowane gniazdo USB do ładowania przenośnych urządzeń multimedialnych. Moc przetwornicy musimy dostosować do rodzaju sprzętu jaki chcemy użytkować.

  • Redukcje napięcia

    Redukcja napięcia to urządzenie elektryczne przetwarzające (redukujące) wyższe napięcie na niższe, pozwalając w ten sposób podłączyć urządzenie zasilane niższym do źródła o wyższym napięciu. Redukcje zazwyczaj wykorzystywane są w samochodach ciężarowych, np.: w przypadku konieczności podłączenia radioodtwarzacza lub nawigacji, która nie ma odpowiedniej tolerancji dla napięcia stałego DC 24V.

  • Zasilanie z...

    Pomocne w podróży zasilacze podłączane pod gniazdo zapalniczki lub bezpośrednio do akumulatora, a może ładowaki na USB oraz zasilacze uniwersalne do urządzeń multimedialnych to właśnie znajdziemy w tym dziale jako jedne z najbardziej poszukiwanych akcesoriów samochodowych. Dzięki naszej ofercie możesz podłączyć lub naładować swój telefon w każdym miejscu, nawet bez dostępu do gniazda prądowego. Nie musisz martwić się o zasilanie do laptopa, użyj uniwersalnego zasilacza samochodowego i podłącz go do gniazda zapalniczki.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 37 elementów