RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Zasilanie samochodowe

Chcesz zasilić swój telefon lub laptopa z gniazda zapalniczki samochodowej? Oferujemy wszelkie samochodowe zasilacze,rozgałęźniki, ładowarki i przetwornica napięcia o różnej mocy. Znajdziesz u nasz przetwornice i redukcje do samochodu zmieniające napięcie z 12V na 24V oraz z 24V na 12V. W celu podłączenia w samochodzie, np. laptopa proponujemy P...

Chcesz zasilić swój telefon lub laptopa z gniazda zapalniczki samochodowej? Oferujemy wszelkie samochodowe zasilacze,rozgałęźniki, ładowarki i przetwornica napięcia o różnej mocy. Znajdziesz u nasz przetwornice i redukcje do samochodu zmieniające napięcie z 12V na 24V oraz z 24V na 12V. W celu podłączenia w samochodzie, np. laptopa proponujemy Państwu przetwornice zmieniające napięcie z 12V na 230V oraz z 24V na 230V. Posiadamy przetwornice z izolacją galwaniczną oraz czysty sinus. Takie przekształcenie napięcia pozwala na podłączenie sprzętów domowych zasilanych napięciem 230V w samochodzie gdzie napięcie jest o wiele niższe. Przetwornice występują w różnych wariantach napięcia i mocy - jeżeli potrzebujesz porady odnośnie wyboru prosimy o kontakt.

Więcej

Zasilanie samochodowe Jest 54 produktów.

Podkategorie

  • Przetwornice napięcia

    Samochodowe przetwornice do zasilania urządzeń o napięciu 230V, zmienia napięcie z 12V i 24V na 230V, co umożliwia nam podłączenie każdego domowego urządzenia w naszym samochodzie. Prosta instalacja urządzenia polega na podłączeniu przetwornicy do gniazda zapalniczki w aucie. Większość z przetwornic jest wyposażonych w wbudowane gniazdo USB do ładowania przenośnych urządzeń multimedialnych. Moc przetwornicy musimy dostosować do rodzaju sprzętu jaki chcemy użytkować.

  • Redukcje napięcia

    Redukcja napięcia to urządzenie elektryczne przetwarzające (redukujące) wyższe napięcie na niższe, pozwalając w ten sposób podłączyć urządzenie zasilane niższym do źródła o wyższym napięciu. Redukcje zazwyczaj wykorzystywane są w samochodach ciężarowych, np.: w przypadku konieczności podłączenia radioodtwarzacza lub nawigacji, która nie ma odpowiedniej tolerancji dla napięcia stałego DC 24V.

  • Zasilanie z...

    Pomocne w podróży zasilacze podłączane pod gniazdo zapalniczki lub bezpośrednio do akumulatora, a może ładowaki na USB oraz zasilacze uniwersalne do urządzeń multimedialnych to właśnie znajdziemy w tym dziale jako jedne z najbardziej poszukiwanych akcesoriów samochodowych. Dzięki naszej ofercie możesz podłączyć lub naładować swój telefon w każdym miejscu, nawet bez dostępu do gniazda prądowego. Nie musisz martwić się o zasilanie do laptopa, użyj uniwersalnego zasilacza samochodowego i podłącz go do gniazda zapalniczki.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 54 elementów