Biurka i regały

Meble przeznaczone do biura i pracowni to przede wszystkim biurka do pracy pod komputer, regały na dokumenty i ważne dokumenty. Możesz wybrać regał wykonany z drewna lub regał typowo do magazynu, czyli wykonany ze stali. Wszystkie nasze meble wykonujemy z grubej płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Regały zostały zaprojektowane w ten s...

Meble przeznaczone do biura i pracowni to przede wszystkim biurka do pracy pod komputer, regały na dokumenty i ważne dokumenty. Możesz wybrać regał wykonany z drewna lub regał typowo do magazynu, czyli wykonany ze stali. Wszystkie nasze meble wykonujemy z grubej płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Regały zostały zaprojektowane w ten sposób, aby na każdej z półek zmieścił się na stojąco regał A4. Regał do biura możesz wybrać w wersji z samymi półkami lub również z szafką na dokumenty. Dostępne kolory to śliwa, olcha, wenge, biel alpejska oraz dąb sonoma. Istnieje możliwość połączenia ze sobą dwóch kolorów z listy.

Więcej

Biurka i regały Jest 26 produktów.

Podkategorie

  • Regały

    Oferujemy regały o różnej szerokości idealne do biura, firmy i domu. Dopasuj wielkość regału do swoich potrzeb. Regały posiadają półki zaprojektowane do przechowywania segregatorów z dokumentami. Całość przygotowana do samodzielnego montażu. Przesyłki są zabezpieczone przed uszkodzeniami styropianem i kątownikami.

  • Biurka do pracy

    Są to przede wszystkim biurka szkolne, przeznaczone do odrabiania lekcji lub do pracy. Posiadamy kilka modeli biurek do pokoju z miejscem na komputer, książki i dokumenty. Nasze biurka dostępne są w kilku kolorach, które możesz ze sobą łączyć. Biurka szkolne produkowane są na terenie naszego kraju z najlepszych materiałów i grubej płyty Kronopol 18mm. Towar jest odpowiednio zabezpieczony i przygotowany do wysyłki. Zabezpieczeniem jest 5-warstwowy karton, styropian i narożniki z tektury litej. Wszystkie biurka są wykonywane w kolorach matowych takich jak biały, czarny, olcha, śliwa, dąb sonoma oraz popularny wenge. Jeśli interesuje Cię niespotykane biurko pasujące do nowoczesnej aranżacji Twojej pracowni, możesz wybrać inny kolor korpusu oraz frontów. Co oznacza, że szuflady i drzwi szafki mogą być jednego koloru, a blat i boki drugiego.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów