RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Fotele wypoczynkowe

Wypoczynkowe fotele to wygodne siedzisko do postawienia w salonie lub pokoju dziennym. Fotel uszak jest przeznaczony do odpoczywania i czytania ulubionej książki. Fotel bujany lub leżanka pokojowa sprawdzi się jako miejsce na poobiednią drzemkę. Fotel z podnóżkiem lub masujący to doskonały wybór do oglądania ulubionych filmów i programów w telew...

Wypoczynkowe fotele to wygodne siedzisko do postawienia w salonie lub pokoju dziennym. Fotel uszak jest przeznaczony do odpoczywania i czytania ulubionej książki. Fotel bujany lub leżanka pokojowa sprawdzi się jako miejsce na poobiednią drzemkę. Fotel z podnóżkiem lub masujący to doskonały wybór do oglądania ulubionych filmów i programów w telewizji. Rozkładany fotel z podnóżkiem może mieć również funkcję masażu i jest dostarczany w komplecie z pilotem. W takich fotelach zmiana pozycji siedzącej na leżącą następuje bardzo płynnie. Ich konstrukcja zbliżona jest do formy fotela lotniczego.

Więcej

Fotele wypoczynkowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów