Pompki do pontonów materacy

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju pompki elektryczne i ręczne do różnego rodzaju dmuchańców. Znajdziesz u nas pompki do materacy welurowych, dmuchanych materacy plażowych, pompki elektryczne do pontonów, basenów, dmuchanych zabawek kąpielowych i nie tylko. Pompki ręczne czyli tłokowe, pompki nożne, pompki elektryczne z zasilaniem 12V, 2...

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju pompki elektryczne i ręczne do różnego rodzaju dmuchańców. Znajdziesz u nas pompki do materacy welurowych, dmuchanych materacy plażowych, pompki elektryczne do pontonów, basenów, dmuchanych zabawek kąpielowych i nie tylko. Pompki ręczne czyli tłokowe, pompki nożne, pompki elektryczne z zasilaniem 12V, 230V lub 12/230V oraz pompki akumulatorowe. Materace wymagają wdmuchania dużej ilości powietrza dlatego idealnym rozwiązaniem będzie pompka tłokowa lub elektryczna. Mniejsze artykuły, przykładowo piłki lub brodziki wymagają mniejszej ilości powietrza i w tym przypadku idealnie sprawdzi się pompka nożna. Część z pompek jest wyposażona w uniwersalne końcówki, które umożliwią nam dopasowanie do różnych wentyli oraz zaworów mp. bostońskich.

Więcej

Pompki do pontonów materacy Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Akumulatorowe

  Pompki z wbudowanym akumulatorem zwane akumulatorowe ładowane z gniazda zapalniczki samochodowej lub z sieci 230V. Idealną na wakacje i wszelkie wyjazdy za miasto jest pompka akumulatorowa. Tego typu urządzenie pozwoli nam na szybkie i sprawne napełnienie powietrzem materacy i innych dmuchanych akcesoriów. Różne rodzaje złączek umożliwiają nam dopasowanie odpowiedniej do zaworu. Podczas pobytu nad jeziorem możemy pompować, a później spuszczać powietrze, aby produkty nie zajmowały zbyt dużo miejsca.

 • Elektryczne 12V/230V

  Pompowanie materacy, czy basenów zwykłą pompką jest niezwykle czasochłonne, dlatego warto skrócić czas pompowania przy pomocy urządzeń elektrycznych. Materace bardzo często pompujemy na jedną lub dwie noce, ze względu na wizytę gości, po czym spuszczamy powietrze, a za tydzień ponownie pompujemy. Pompy elektryczne sprawdzą się idealnie zarówno w domu jak i poza nim. Część z przedstawionych pompek posiada wbudowany akumulator, który może być naładowany z gniazda sieciowego lub gniazdka zapalniczki. Szybkim sposobem na napełnienie powietrzem materacy, basenów czy innych produktów dmuchanych są pompki elektryczne. Większość pompek jest zasilana za pomocą prądu o napięciu od 220 do 240 V. Część z pompek jest również wyposażona w funkcję pompowania i wypompowywania powietrza. Wygodne i szybkie napełnianie materacy powietrzem sprawi, że będziemy gotowi przyjąć gości o każdej porze.

 • Nożne

  Praktycznymi pompkami do napełniania powietrzem materacy, piłek plażowych i basenów ogrodowych są pompki nożne. Kompatybilność pompek ze wszystkimi przedmiotami dmuchanymi umożliwia nam pompowanie nawet najmniejszych artykułów dmuchanych, jakimi są koła czy rękawki do nauki pływania. Czas pompowania przy użyciu tego typu pompek jest niezwykle krótki.

 • Tłokowe ręczne

  Różnej wielkości ręczne pompki tłokowe umożliwiają nam szybkie i sprawne napełnienie powietrzem różnych artykułów dmuchanych. Pompki są kompatybilne z różnego typu produktami dmuchanymi, przykładowo z materacami welurowymi, pontonami, basenami, piłkami, czy kółkami.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów