RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia różne modele dla dzieci nowoczesne multi krzesełko w raz ze stolikiem. Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem, początkowo używane do karmienia pierwszymi obiadkami, a później jako stolik do samodzielnego spożywania posiłków i zabawy. Krzesełko ze stolikiem przekona Cię swoją solidną konstrukcją oraz wysokim komfortem uż...

Krzesełka do karmienia różne modele dla dzieci nowoczesne multi krzesełko w raz ze stolikiem. Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem, początkowo używane do karmienia pierwszymi obiadkami, a później jako stolik do samodzielnego spożywania posiłków i zabawy. Krzesełko ze stolikiem przekona Cię swoją solidną konstrukcją oraz wysokim komfortem użytkowania. Posiada wygodne, szerokie siedzisko, miękkie oparcie i podnóżek. Dzięki temu maluch będzie mógł swobodnie ułożyć się i skupić na jedzeniu bądź zabawie. Kolejną zaletą jest szeroki blat, który zapewni dziecku odpowiednio wiele miejsca. Brzegi blatu i tacki zostały podwyższone, by uniemożliwić zrzucanie jedzenia na podłogę, a wyżłobienia w tacce zapobiegną przesuwaniu się posiłków czy kubka.

Więcej

Krzesełka do karmienia Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów