Przedpokój

Meble do przedpokoju szafki na buty, garderoby, wieszaki. Żadnym przedpokoju nie może zabraknąć szafki z lustrem. Pojemna szafka na buty pozwoli posegregować Twoje obuwie na sezonowe. W przedpokoju doskonale sprawdzi się duża garderoba z wieszakami na płaszcze i kurtki. Nasze meble wykonujemy z grubych i masywnych płyt Kronopol 18mm obustronnie ...

Meble do przedpokoju szafki na buty, garderoby, wieszaki. Żadnym przedpokoju nie może zabraknąć szafki z lustrem. Pojemna szafka na buty pozwoli posegregować Twoje obuwie na sezonowe. W przedpokoju doskonale sprawdzi się duża garderoba z wieszakami na płaszcze i kurtki. Nasze meble wykonujemy z grubych i masywnych płyt Kronopol 18mm obustronnie laminowanych. Robione są metodą CNC, wycinane przez maszyny sterowane komputerowo.

Więcej

Przedpokój Jest 30 produktów.

Podkategorie

  • Garderoby

    Duże garderoby z lustrem do przedpokoju lub sypialni. Nasze szafki z serii Riko i Maja są tak zaprojektowane, aby posiadały jak najwięcej szuflad, wieszaków oraz schowków na ubrania. Garderoba do przedpokoju posiada dodatkowo szafkę na buty. Garderoby wystepują w czterech nowoczesnych kolorach i pasuję do każdego mieszkania. Całość jest gotowa do samodzielnego montażu.

  • Szafki na buty

    Oferta zawiera szafki na obuwie przeznaczone do przedpokoju. Oferujemy kilka modeli, różnej wielkości. Te najmniejsze mieszczą 10 par butów, a te największe są w stanie pomieścić do 18 par obuwia. Prezentowane szafki na buty występują w czterech modnych kolorach: ciemny brąz czyli wenge, biel alpejska, olcha oraz śliwa. Meble wysyłamy do samodzielnego montażu. Załączona instrukcja pozwala szybko i sprawnie złożyć nasze szafki.

  • Wieszaki na ubrania

    Przedstawiamy ofertę na ścienne wieszaki na ubrania. Wykonane z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Występują w czterech kolorach do wyboru, popularna biel alpejska, wenge czyli ciemny brąz, olcha oraz dąb sonoma. Posiadają eleganckie uchwyty, wykonane z metalu w kolorze satyny. Posiadamy również wieszaki z wbudowanym lustrem. Oferujemy również wieszaki metalowe, gotowe konstrukcje do postawienia w pomieszczeniu tworzące miejsce na buty i kurtki lub wieszaki przykręcane do ściany.

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów