RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Przedpokój

Meble do przedpokoju szafki na buty, garderoby, wieszaki. Żadnym przedpokoju nie może zabraknąć szafki z lustrem. Pojemna szafka na buty pozwoli posegregować Twoje obuwie na sezonowe. W przedpokoju doskonale sprawdzi się duża garderoba z wieszakami na płaszcze i kurtki. Nasze meble wykonujemy z grubych i masywnych płyt Kronopol 18mm obustronnie ...

Meble do przedpokoju szafki na buty, garderoby, wieszaki. Żadnym przedpokoju nie może zabraknąć szafki z lustrem. Pojemna szafka na buty pozwoli posegregować Twoje obuwie na sezonowe. W przedpokoju doskonale sprawdzi się duża garderoba z wieszakami na płaszcze i kurtki. Nasze meble wykonujemy z grubych i masywnych płyt Kronopol 18mm obustronnie laminowanych. Robione są metodą CNC, wycinane przez maszyny sterowane komputerowo.

Więcej

Przedpokój Jest 21 produktów.

Podkategorie

  • Garderoby

    Duże garderoby z lustrem do przedpokoju lub sypialni. Nasze szafki z serii Riko i Maja są tak zaprojektowane, aby posiadały jak najwięcej szuflad, wieszaków oraz schowków na ubrania. Garderoba do przedpokoju posiada dodatkowo szafkę na buty. Garderoby wystepują w czterech nowoczesnych kolorach i pasuję do każdego mieszkania. Całość jest gotowa do samodzielnego montażu.

  • Szafki na buty

    Oferta zawiera szafki na obuwie przeznaczone do przedpokoju. Oferujemy kilka modeli, różnej wielkości. Te najmniejsze mieszczą 10 par butów, a te największe są w stanie pomieścić do 18 par obuwia. Prezentowane szafki na buty występują w czterech modnych kolorach: ciemny brąz czyli wenge, biel alpejska, olcha oraz śliwa. Meble wysyłamy do samodzielnego montażu. Załączona instrukcja pozwala szybko i sprawnie złożyć nasze szafki.

  • Wieszaki na ubrania

    Przedstawiamy ofertę na ścienne wieszaki na ubrania. Wykonane z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Występują w czterech kolorach do wyboru, popularna biel alpejska, wenge czyli ciemny brąz, olcha oraz dąb sonoma. Posiadają eleganckie uchwyty, wykonane z metalu w kolorze satyny. Posiadamy również wieszaki z wbudowanym lustrem. Oferujemy również wieszaki metalowe, gotowe konstrukcje do postawienia w pomieszczeniu tworzące miejsce na buty i kurtki lub wieszaki przykręcane do ściany.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów