Odzież i obuwie

Utrzymanie ciepła dłoni oraz całego organizmu przez cały dzień na mrozie umożliwia Ci grzejąca odzież firmy Glovii. W naszej ofercie znalazły się ogrzewane rękawice Glovii, uniwersalne do noszenia codziennie oraz profesjonalne narciarskie. Pracując na dworze możesz zaopatrzyć się w podgrzewaną bluzę, spodnie oraz kurtkę. Jako uzupełnieni przyda ...

Utrzymanie ciepła dłoni oraz całego organizmu przez cały dzień na mrozie umożliwia Ci grzejąca odzież firmy Glovii. W naszej ofercie znalazły się ogrzewane rękawice Glovii, uniwersalne do noszenia codziennie oraz profesjonalne narciarskie. Pracując na dworze możesz zaopatrzyć się w podgrzewaną bluzę, spodnie oraz kurtkę. Jako uzupełnieni przyda się grzejąca czapka oraz ogrzewane skarpetki. Z taką innowacyjną odzieżą Twój komfort odczuwalnego ciepła może utrzymać się przez aż 8 godzi. Najczęściej wybieranym produktem są grzejące wkładki do butów Glovii, które występują w dwóch uniwersalnych rozmiarach. Ogrzewane wkładki sterowane są pilotem więc ich obsługa nie wymaga zdejmowania butów. Zasilane z wbudowanego akumulatora zapewnią ciepło przez długi czas, aż do następnego naładowania. Materiał termoizolacyjny, oddychalność oraz wodoszczelność to zalety, które powinny posiadać każda zimowa odzież firmy Glovii. Dzięki utrzymaniu ciepła oraz wentylacji i amortyzacji zimowe szaleństwo stanie się przyjemniejsze niż dotychczas.

Więcej

Odzież i obuwie Jest 98 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria Glovii

  W tym dziale znajdziesz oryginalne, zapasowe akumulatory marki Glovii oraz wszystkie akcesoria potrzebne do ich użytkowania, takie jak ładowarki oraz kable połączeniowe. Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą nie tylko o sportowcach, ale również do użytku codziennego podczas wyprawy na ryby, na polowanie, podczas robienia zdjęć w plenerze czy pracy na dworze jesienią, zimą oraz wiosną.

 • Czapki opaski szaliki

  Grzejąca czapka, a może ogrzewany szalki? Oferujemy produkty marki Glovii oraz Sunen. Czapka z latarką jest idealna do biegania i majsterkowania w zimnym garażu. Do rozmów telefonicznych przyda Ci się sportowa opaska albo czapka z wbudowanym systemem Bluetooth i słuchawką. Teraz możesz rozmawiać nie trzymając smartfona w ręku ani przy uchu. Grzejący szalik zasilany z powerbanka ogrzeje Cię gdy za cienko się ubierzesz, albo zaskoczy Cię zmienna pogoda.

 • Kamizelki

  Dla biegaczy i do uprawiania wszelkich sportów idealna jest kamizelka odblaskowa X-VEST z wbudowanym systemem oświetlenia LED. S-TRIPLE to specjalnie zaprojektowany układ świateł, aby być jak najbardziej widocznym na drodze. Kamizelka sportowa dopasowuje się do każdej sylwetki i zapewni bezpieczeństwo podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Gwarantuje komfort użytkowania nie zmniejszając efektywności treningu. Dla myśliwych, sprzedawców i osób przebywających na powietrzu, np w czasie pracy polecamy ogrzewaną odzież marki GLovii. Grzejąca, podgrzewana kamizelka to doskonałe rozwiązanie aby ogrzać zimne ciało i poprawić swój stan zdrowia i ducha. Grzejąca kamizelka wkładana przez głowę, z dwoma ramionami spoczywa na naszych barkach. Ładowana jest przez USB, przy użyciu powerbanka. Długość czasu grzania zależy od pojemności wykorzystywanego magazynu energii. Moc grzania możesz kontrolować przy pomocy umieszczonego na korpusie przycisku, a do wyboru masz 3 poziomy grzania.

 • Odzież ogrzewana GLOVii

  To zaawansowana odzież grzejąca, która posiada elementy grzewcze. Idąc w teren możemy ubrać ogrzewaną koszulkę, skarpety, wkładki do butów, spodnie, rękawice oraz pas na brzuch, a także szalik. Oferujemy praktycznie każdy element garderoby, który jest ogrzewany i posiada wbudowane ogniwa z włókien węglowych. Dzięki ich zastosowaniu odczuwamy przyjemne ciepło, którego intensywność możemy regulować za sprawą zdalnego pilota. Ciepło z włókien węglowych poprawia nasze krążenie zatem wpływa korzystnie na stan zdrowia i samopoczucia. Zaopatrzony w dwa akumulatory lub powerbank możesz spędzać czas na dworze w największe mrozy przez wiele godzin. Rękawice narciarskie oraz rękawice na motor doskonale się sprawdzają przy jeździe w zimne dni. Ogrzewane wkładki do butów GLOVII to prawdziwa rewolucja i doskonałe rozwiązanie dla rybaków oraz myśliwych. Grzejące wkładki do butów można dociąć do rozmiarów własnej stopy, ponieważ element grzewczy znajduje się w piecie. Szalik jest w jednym rozmiarze w dwóch kolorach. Inne rodzaje ogrzewanej odzieży takie jak skarpety, wkładki do butów, koszulka, spodnie, rękawice narciarskie oraz rękawice uniwersalne czyli te do noszenia na co dzień dostępne są w kilku rozmiarach. Firma Xsonic.pl jest największym dystrybutorem marki GLOVii.

 • Ochraniacze

  Ochraniacze na twarz chronią nas przed zimnem i wiatrem. Maska neoprenowa do doskonały dodatek dla narciarzy, motocyklistów i bikerów. Świetnie sprawdza się na nartach i podczas jazdy na motorze. Można używać jej w czasie spacerowania zimą. Duży mróz już nie będzie nam dokuczał ani szczypał w twarz.

 • Rękawice

  Grzejące rękawice mogą się przydać w różnych sytuacjach. Posiadamy rękawice uniwersalne, które możesz używać na spacerach lub podczas pracy na mrozie. Firma Glovii oferuje ogrzewane rękawice do jazdy na motorze, które są zasilane prosto z akumulatora zainstalowanego w pojeździe. Grzejące rękawice narciarskie posiadają wyjmowane akumulatory, które należy naładować przed wyjazdem. Możesz dokupić zestaw akumulatorów na zapas i cieszyć się ciągłym ciepłem dłoni. Rękawicami sterujemy za sprawą wbudowanego przycisku na nadgarstku. Możemy ustawić jeden z trybów grzania. Wykonane ze specjalnego materiału są odporne na wodę i trudne warunki. Rękawice dają nam możliwość obsługi smartfona.

 • Spodnie bluzy koszulki

  Doskonałe na spacery i pracę na świeżym ogrzewane spodnie marki Glovii. Teraz zima Ci nie będzie dokuczać. Ubierając ogrzewaną odzież możesz znacznie poprawić swój stan zdrowia i komfort pracy nawet w najchłodniejsze dni. Możesz wykorzystać spodnie i koszulkę aby ogrzać całe swoje ciało.

 • Wkładki do butów i...

  Ogrzewane wkładki do butów oraz grzejące skarpetki firmy Glovii to rewolucja w dziale odzieży. Od kilku lat dostępne na rynku światowym marka podbija serca klientów. Grzejące ubranie to doskonałe rozwiązanie na chłodne i bardzo zimne dni. Wbudowane w nich elementy grzewcze posiadają regulację mocy ogrzewania. Dzięki czemu zarówno wkładki do butów jak i skarpetki sprawdzają się przy różnej pogodzie. Pracujesz na świeżym powietrzu, często stoisz nie ruchomo na rybach lub polowaniach wtedy taki produkt przyda Ci się najbardziej. Grzejące wkładki i skarpetki ogrzeją Twoje nogi i stopy, poprawią krążenie krwi w organizmie i samopoczucie. Jesteś bileterem, parkingowych, stróżem, sprzedawcą na straganie? Przetestuj nasz produkt.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 98 elementów