RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Baseny stelażowe

Basen stelażowy do przede wszystkim wytrzymałe kąpielisko ogrodowe, które posłuży nam przed długie lata. Oferujemy baseny ogrodowe, stelażowe o różnych wymiarach i wyposażeniu. Można kupić sam basen lub też basen w zestawie wraz z pompą i innymi akcesoriami basenowymi. Cała konstrukcja basenu osadzona jest na bardzo mocnym stelażu wykonanym z me...

Basen stelażowy do przede wszystkim wytrzymałe kąpielisko ogrodowe, które posłuży nam przed długie lata. Oferujemy baseny ogrodowe, stelażowe o różnych wymiarach i wyposażeniu. Można kupić sam basen lub też basen w zestawie wraz z pompą i innymi akcesoriami basenowymi. Cała konstrukcja basenu osadzona jest na bardzo mocnym stelażu wykonanym z metalu. Jest to zaleta, gdyż nawet na lekko pochylonym podłożu kształt basenu się nie wypaczy, utrzyma ją stabilny stelaż. W swojej ofercie posiadamy baseny okrągłe, prostokątne i owalne. Stelażowe zbiorniki prostokątne zabierają nam najmniej miejsca i można je łatwo usytuować na mniejszej działce. Jednak największy komfort pływania uzyskamy rozstawiając okrągły basen stelażowy. Posiadamy duże i mniejsze baseny o różnych głębokościach. Przy wysokości basenu 85cm należy zaopatrzyć się w dwustronną drabinkę, gdyż ułatwi ona wchodzenie i wychodzenie z kąpieliska.

Więcej

Baseny stelażowe Jest 220 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 220 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 220 elementów