Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Komody i toaletki

Eleganckie komody z wnękami, szufladami oraz szafkami. Pasują do sypialni oraz do salonu. Wszystkie posiadają tę samą głębokość, aby można było dopasować inne modele w jedną całość tworząc meblościankę. Idealnie nadają się jako szafki i stoliki pod sprzęt RTV. Komody występują w pięciu kolorach. Możesz wybrać wersję matową bądź ostatnio bardzo m...

Eleganckie komody z wnękami, szufladami oraz szafkami. Pasują do sypialni oraz do salonu. Wszystkie posiadają tę samą głębokość, aby można było dopasować inne modele w jedną całość tworząc meblościankę. Idealnie nadają się jako szafki i stoliki pod sprzęt RTV. Komody występują w pięciu kolorach. Możesz wybrać wersję matową bądź ostatnio bardzo modną czarną z połyskiem. W naszej ofercie znalazły się również komody stojące i wiszące podświetlane ledowe czyli diodami LED. Wiktoriański naszych mebli styl to przede wszystkim toaletki kosmetyczne wykonane w kolorze białym. To specjalna komoda przeznaczona dla wszystkich Pań oraz ich kosmetyków. Rozkładane lustro, bogato zdobione szufladki przykuwają uwagę.

Więcej

Komody i toaletki Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów