Informacja

Zakupy na raty w Xsonic.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Naczynia i sztućce

Oferujemy różnego rodzaju nowoczesne garnki do każdej kuchni oraz bardzo ostre noże kuchenne. Zestawy garnków, które posiadają 3-warstwowe dno, a pomiędzy warstwami aluminiowy dysk o grubości 5 m. Mogą zostać wykorzystane zarówno na kuchniach gazowych, elektrycznych jak i indukcyjnych. Możemy z nich korzystać jak z naczynia żaroodpornego i umieś...

Oferujemy różnego rodzaju nowoczesne garnki do każdej kuchni oraz bardzo ostre noże kuchenne. Zestawy garnków, które posiadają 3-warstwowe dno, a pomiędzy warstwami aluminiowy dysk o grubości 5 m. Mogą zostać wykorzystane zarówno na kuchniach gazowych, elektrycznych jak i indukcyjnych. Możemy z nich korzystać jak z naczynia żaroodpornego i umieścić je w piekarniku. W różnych sytuacjach w pracy lub na wycieczce taki pojemnik na żywność może być bardzo przydatny. Pozwala na jej szczelne przechowywanie oraz przenoszenie. Najważniejsze jest to, aby nasze danie nie zepsuło się ani nie rozlało przez nieszczelne opakowanie. Posiadamy pojemniki na żywność dzielone na kilka komór. Mogą być w komplecie z turystycznymi sztućcami.

Więcej

Naczynia i sztućce Jest 59 produktów.

Podkategorie

  • Patelnie

    Do wyboru w naszym sklepie znalazły się patelnie przeznaczone do różnego rodzaju smażenia. Patelnie ceramiczne firmy Camry oraz First Austria oraz patelnie w różnych kształtach do przygotowania posiłków na specjalne uroczystości. Zaskocz swoją ukochaną jajkiem sadzonym w kształcie serca. Patelnie teflonowe oraz ceramiczne idealnie nadają się do beztłuszczowego smażenia wszelkich potraw. Największym powodzeniem cieszy się patelnia dedykowana do wyrabiania pizzy. Prawdziwa, swojska pizza w Twoim domu według własnego przepisu.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 59 elementów