RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Rękaw do zgrzewarek zgrzewarki folia moletowana 6 metrów żywności

M808020

Nowy produkt

Folia moletowana w rękawie do zgrzewarek próżniowych, została wykonana z najwyższej jakości komponentów. Jedna rolka ma wymiary 28x600cm. Jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne oraz mocna. Posiada mocne szwy oraz specjalne, głębokie wyżłobienia w kształcie rombów, które pozwalają na jeszcze szybsze i wygodniejsze zgrzewanie różnorodnych produktów. Dzięki temu, że folia jest w postaci rękawa, możesz go dopasować do rozmiarów pakowanego pożywienia i przycinać na długość np. na małe woreczki. Produkt ten jest niezwykle praktyczny. Pozwoli na oszczędzenie miejsca w lodówce czy zamrażarce. Nie musisz już używać plastikowych pojemników, które tylko "zagracają" przestrzeń.

Więcej szczegółów


17.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

FOLIA MOLETOWANA - folia do zgrzewarki posiada specjalny głęboki wzór przetłoczeń, który sprawia, że odsysanie powietrza jest o wiele szybsze i wygodniejsze niż w przypadku zwykłej folii. Pozwala to na otrzymywanie wytrzymałych i szczelnych zgrzewów a co za tym idzie doskonałej ochrony jej zawartości. Jej ryflowana struktura z mikrokanalikami daje dużą elastyczność oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

PRAKTYCZNA - folia została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Pozwala to na całkowite zatrzymanie aromatów. Ponadto dokładnie przylega do produktu, dzięki czemu oszczędza miejsce w lodówce czy zamrażarce. Świetnie sprawdzi się podczas przygotowań do Świąt czy większych imprez takich jak Sylwester.

TAK ZWANY RĘKAW DO PRZYCINANIA - produkt występuje w postaci rękawa. Wybór foli moletowanej tego rodzaju, umożliwia dopasowanie opakowania do produktów o zróżnicowanych rozmiarach, a tym samym oszczędzić jej zużycie.

STRONA GŁADKA DO PREZENTOWANIA PRODUKTU - folia świetnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego. Produkt jest dwustronny. Oznacza to, że z jednej strony posiada głęboki wzór wytłoczeń a z drugiej jest całkowicie gładka i przejrzysta. Idealnie zatem nada się do sklepu. Dzięki temu, klient bez problemu oceni jakość oraz świeżość produktu.

Specyfikacja zgrzewarki:

Kolor: przezroczysty: tak
Kontakt z żywnością: tak
Moletowana: jednostronnie
Materiał: folia
Wymiary:(szer/wys): 28x600cm
Waga: 0,316kg

PAKOWANIE MOKREJ ORAZ SUCHEJ ŻYWNOŚCI

Zgrzewarka posiada funkcję pakowania żywności w różnym stanie skupienia. Aby rozpocząć działania z tym związane należy przycisnąć guzik z napisem FOOD. Urządzenie gotowe jest do pakowania produktów suchych po naciśnięciu DRY FOOD, mokrych zaś po MOIST FOOD.
Zgrzewarka próżniowa pakowarka 10 rolek folia do zgrzewnia pakowania

30 Inne produkty w tej samej kategorii: