RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Latarki i lampy warsztatowe

Małe, poręczne lampy i latarki znajdą swoje zastosowanie w warsztacie, garażu, domu oraz na wycieczkach. Ciemne zakamarki staną się miejscami widocznymi dla nas, zaś piwnice i strychy nie będą już tak straszne jak wcześniej. Przenośne źródła światła są niezwykle praktyczne i przydadzą się w każdym domu. Podczas naprawy samochodu również przydadz...

Małe, poręczne lampy i latarki znajdą swoje zastosowanie w warsztacie, garażu, domu oraz na wycieczkach. Ciemne zakamarki staną się miejscami widocznymi dla nas, zaś piwnice i strychy nie będą już tak straszne jak wcześniej. Przenośne źródła światła są niezwykle praktyczne i przydadzą się w każdym domu. Podczas naprawy samochodu również przydadzą się tego typu lampki, gdyż oświetlą one trudno dostępne miejsca oraz wszelkie ciemne zakamarki we wnętrzu naszego auta. Większość z zaprezentowanych przez nas latarek i lampek jets wyposażonych w diody LED, które charakteryzują się długą żywotnością.

Więcej

Latarki i lampy warsztatowe Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów