RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Domki dla lalek mebelki

Drewniany domek dla lalek w komplecie z mebelkami do zabawy w rodzinę. Teraz wszystkie wcześniej zebrane lalki, figurki oraz małe misie będą miały swój kącik w pokoju dziecka. Doskonały do zabawy w samotności albo z siostrą. Domki dla lalek są tak śliczne, że stanowią również ciekawą ozdobę każdego dziecięcego pokoju. Solidne wykonanie pozwoli c...

Drewniany domek dla lalek w komplecie z mebelkami do zabawy w rodzinę. Teraz wszystkie wcześniej zebrane lalki, figurki oraz małe misie będą miały swój kącik w pokoju dziecka. Doskonały do zabawy w samotności albo z siostrą. Domki dla lalek są tak śliczne, że stanowią również ciekawą ozdobę każdego dziecięcego pokoju. Solidne wykonanie pozwoli cieszyć się domkiem przez długie lata. Przestronne pomieszczenia pozwalają na swobodne przekładanie mebelków i lalek, co gwarantuje długie godziny zabawy. Jedną z atrakcji drewnianej willi jest winda, którą lalki mogą jeździć pomiędzy dwoma piętrami. Dzięki wysokim pietrom mogą w nim zamieszkać lalki mierzące aż 30 centymetrów. Drewniany domek dla lalek składa się z kilku pomieszczeń, a w niektórych modelach znajduje się również oświetlenie LED. Drewniane mebelki dodatkowo uatrakcyjnią zabawę w długie, zimowe wieczory.

Więcej

Domki dla lalek mebelki Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów