Fotele biurowe

Fotele biurowe pozwolą nam nadać nowy charakter pomieszczeniom w naszym domu lub w pracy. Pierwszymi fotelami były trony, które były kwintesencją wygody. Zaś dzisiaj miękka skóra i dobrze wyprofilowane oparcie foteli sprawiają, że możemy porównywać wygodę foteli biurowych z dawnym tronem. Każdy zaprezentowany w tym dziale fotel do biura wyróżnia...

Fotele biurowe pozwolą nam nadać nowy charakter pomieszczeniom w naszym domu lub w pracy. Pierwszymi fotelami były trony, które były kwintesencją wygody. Zaś dzisiaj miękka skóra i dobrze wyprofilowane oparcie foteli sprawiają, że możemy porównywać wygodę foteli biurowych z dawnym tronem. Każdy zaprezentowany w tym dziale fotel do biura wyróżnia się niezwykłą estetyką wykonania oraz funkcjonalnością i wygodą. W swojej ofercie posiadamy fotele o różnej budowie i rozmiarach. Fotel wypoczynkowy z podnóżkiem, podgrzewaniem oraz masażem polecamy każdemu kto ceni sobie luksus i relaks w domowym zaciszu. Fotele z mechanizmem TILT odpowiadającym za bujanie się osadzone zostały na gumowych kółkach, które nie rysują podłogi.

Więcej

Fotele biurowe Jest 68 produktów.

Podkategorie

  • Części do foteli

    Po jakimś czasie użytkowania kółka fotela zaczynają hałasować lub rysować podłogę. Wtedy należy je wymienić na takie z warstwą gumy, które nie zniszczą nam parkietu. Podnośniki pneumatyczne stosowane są zarówna w fotelach biurowych jak i hokerach barowych. Odpowiadają za regulację wysokości siedziska. Ergonomiczna podpórka pod plecy przyda się podczas bólu kręgosłupa i poprawi jego stan. Oprócz tego posiadamy kółka plastikowe z różną średnicą trzpienia, oraz podstawy do foteli oraz hokerów.

  • Fotele dla graczy

    Fotele gamingowe to wygodne fotele biurowe, krzesła na kółkach z wieloma opcjami regulacji przeznaczone dla graczy. Długie siedzenie przy komputerze lub granie w sieci wymaga wygodnego i dopasowanego do sylwetki fotela. Dlatego w tej kategorii umieściliśmy specjalnie przygotowane fotele dla gracza. Regulacja podłokietników, wentylowane oparcie oraz kąt odchylenia są cechami szczególnie ważnymi podczas nocnych rozgrywek przed komputerem. Wykonane z ekoskóry oraz mikrosiatki dają dużo komfortu.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 68 elementów