Ergonomiczna podpórka pod plecy na krzesło lub fotel uniwersalna

M2109XQ40

Producenta

Ergonomiczna podpórka jest doskonała dla osób pracujących w biurze lub tych, którzy spędzają wiele czasu przed komputerem.

Więcej szczegółów

7,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Ergonomiczna podpórka pod plecy na krzesło lub fotel uniwersalna. Bóle pleców, zmęczenie i sztywnienie karku to częste objawy zbyt długiego siedzenia w jednej pozycji. Dzięki tej podpórce odciążysz plecy w odcinku lędźwiowym. Delikatna siatka pozwala na swobodną cyrkulację powietrza za plecami, a tym samym przyczynia się do komfortu pracy. Podpórka ergonomiczna wykonana z wysokiej jakości materiałów. Polecamy wszystkim, których codzienne zajęcia czy to w domu czy też w pracy wymagają wielogodzinnego siedzenia.

Zabezpiecz się przed postępem choroby, ochroń siebie i swoje dziecko przed tak uciążliwą przypadłością.

Specyfikacja techniczna:

- szerokość: 41 cm
- wysokość: 43 cm
- część masująca: 23 (wysokość) x 16 cm (szerokość na "skrzydełkach")
- Kolor: czarno-szary
- Możliwość dopasowania do większości krzeseł dostępnych na rynku

Delikatna siatka pozwala na swobodną cyrkulację powietrza za plecami, a tym samym dodatkowo przyczynia się do poprawienia komfortu pracy. Redukuje napięcie mięśni dzięki podtrzymaniu i redukcji obciążenia pleców w odcinku lędźwiowym. Specjalna mata zapewnia dodatkowy masaż. Modeluje kontur ciała w celu zapewnienia maksymalnego zwiększenia komfortu oparcia. Delikatna siatka pozwala na swobodną cyrkulację powietrza za plecami, zapewniając skórze prawidłowe oddychanie i ochronę przed poceniem, a tym samym dodatkowo przyczynia się do poprawienia komfortu pracy. Pasuje do wszystkich krzeseł biurowych oraz foteli samochodowych. Łatwy sposób mocowania do dowolnego krzesła. Używaj jej w domu i pracy, a zredukujesz napięcie mięśni i odciążysz plecy w odcinku lędźwiowym. Zapewnia naturalną pozycję kręgosłupa podczas pracy przy komputerze.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: