RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Hulajnogi elektryczne

Hulajnoga elektryczna będzie idealna do miasta i również na wieś gdzie sklep znajduje się w dalszej odległości. Elektryczna hulajnoga z siodełkiem lub bez to doskonała opcja na zakupy czy przemierzanie większych odległości po mieście, unikając jazdy komunikacją miejską czy korków na zatłoczonych drogach i to bez męczenia nóg i kręgosłupa. Hulajn...

Hulajnoga elektryczna będzie idealna do miasta i również na wieś gdzie sklep znajduje się w dalszej odległości. Elektryczna hulajnoga z siodełkiem lub bez to doskonała opcja na zakupy czy przemierzanie większych odległości po mieście, unikając jazdy komunikacją miejską czy korków na zatłoczonych drogach i to bez męczenia nóg i kręgosłupa. Hulajnoga elektryczna będzie ponadto przydatna poza miastem, gdyż doskonale poradzi sobie na ścieżkach rowerowych czy ścieżkach spacerowych leśnych. Hulajnoga elektryczna może być wyposażona w praktyczne siodełko, które zwiększa jej funkcjonalność i pozwala nie tylko na jazdę na stojąco, ale również umożliwia odpoczynek na siedząco, co docenią zwłaszcza osoby starsze. Elektryczna hulajnoga to solidny sprzęt do jazdy w pojedynkę. Pojazd ten wytrzyma bez problemu obciążenie do 100-200 kg. O bezpieczeństwo podczas jazdy na hulajnodze elektryczne dbają dwa hamulce, a także oświetlenie, które znajduje się z przodu lub z tyłu a także po bokach. Ponadto hulajnoga elektryczna wyposażona jest w kila biegów, w tym pieszy do 5km/h, błotniki, zrywkę bezpieczeństwa, tempomat i stopkę.

Więcej

Hulajnogi elektryczne Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów