Oświetlenie

DRL to światła do jazdy dziennej, dzięki nim zaoszczędzisz na paliwie i akumulatorze. Światła LED do jazdy dziennej zdecydowanie obniżają zużycie paliwa więc jazda samochodem stanie się bardziej ekonomiczna. Potrzebują mniej prądu i wytwarzają mniejszą ilość ciepła. Lampy robocze LED montowane są na aucie jako dodatkowe oświetlenie do pracy po z...

DRL to światła do jazdy dziennej, dzięki nim zaoszczędzisz na paliwie i akumulatorze. Światła LED do jazdy dziennej zdecydowanie obniżają zużycie paliwa więc jazda samochodem stanie się bardziej ekonomiczna. Potrzebują mniej prądu i wytwarzają mniejszą ilość ciepła. Lampy robocze LED montowane są na aucie jako dodatkowe oświetlenie do pracy po zmroku lub w ciężkich warunkach. Znajdziesz tutaj lampy oświetleniowe do koparki, jasne światła do cofania samochodem dostawczym oraz belki ledowe montowane na dach lub grill auta. Zestawy xenon umożliwiają instalację, podmianę fabrycznego oświetlenia na żarówki dużo jaśniejsze i lepiej oświetlające jezdnię.

Więcej

Oświetlenie Jest 69 produktów.

Podkategorie

  • Oświetlenie robocze LED

    Oświetlenie oparte na działaniu diod elektroluminescencyjnych (pot. diod LED, ang. light-emitting diode). Diody te zalicza się do półprzewodnikowych przyrządów optoelektronicznych, które emitują promieniowanie w zakresie światła widzialnego o bardzo dużej czystości wiązki światła dochodzącej do 90%, znacznie jaśniejszych od lamp Ksenonowych oraz pobierających o wiele mniej energii elektrycznej. Lampy oparte na diodach LED są znacznie żywotniejsze od zwykłych halogenów, co dodatkowo opowiada się na korzyść oferowanych przez nas produktów Super Vision Europe oraz Vision X USA. Takie dodatkowe lampy stosowane są w samochodach terenowych, tirach, ciężkim sprzęcie budowlanym, koparkach, kombajnach i we wszystkich pojazdach pracujących w nocy.

  • Światła do jazdy...

    Oferujemy wszelkie światła do jazdy dziennej. Różne sposoby mocowania, różne gabaryty oraz kształt. Diody elektroluminescencyjne w znacznym stopniu zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Diody w dzień przekładają się na mniejsze spalanie. Nasz samochód staje się bardziej oszczędny! Skuteczność świetlna oraz energooszczędność są głównymi zaletami tego typu świateł. Ich popularność wciąż wzrasta. Dodatkowo nie musimy pamiętać aby za każdym razem włączać światła po uruchomieniu silnika, gdyż dobrze zainstalowane światła ledowe załączają się automatycznie.

  • Światła Xenon

    Xenon i bixenon to potoczne nazwy systemu oświetlenia w samochodach, spełniającego rolę świateł mijania lub świateł mijania i drogowych jednocześnie. Xenon jest odmianą lampy metalohalogenkowej, w której, jako gaz zapłonowy, został użyty Xenon (stąd nazwa: lampa Xenonowa) w celu szybkiego osiągnięcia satysfakcjonującego poziomu strumienia świetlnego. Lampy Xenonowe cechuje większa skuteczność świetlna niż w przypadku tradycyjnych lamp halogenowych. Podczas gdy lampa halogenowa wytwarza 1500 lm (lumenów) pobierając 55 W, lampa Xenonowa wytwarza około 3200 lm (lumenów) pobierając 35 W i znacznie mniej się nagrzewa.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 69 elementów