Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Lampki biurkowe

Nowoczesne lampki biurkowe lampka LED do Twojego pokoju lub biura. Dzięki nowoczesnej technologii nie drażnią wzroku i są całkowicie bezpieczne dla otoczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest zmieniająca kolor obudowa. Poprzez dotyk możemy zmienić jej barwę, na taką pasującą do nastroju. Zastosowane elastyczne ramię lub ruchy na przegubach światło lam...

Nowoczesne lampki biurkowe lampka LED do Twojego pokoju lub biura. Dzięki nowoczesnej technologii nie drażnią wzroku i są całkowicie bezpieczne dla otoczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest zmieniająca kolor obudowa. Poprzez dotyk możemy zmienić jej barwę, na taką pasującą do nastroju. Zastosowane elastyczne ramię lub ruchy na przegubach światło lampki skierujesz w odpowiednie miejsce. Kolejną nowością w lampach biurowych jest możliwość wyboru intensywności świecenia. Nie zawsze potrzebujemy najjaśniejszego światła! Wybierając lampkę z oświetleniem LED, stawiasz na energooszczędność. Ten rodzaj żarówek jest nawet w 90% bardziej ekonomiczny niż standardowe żarówki, żywotność lampki to ponad 35 tys. godzin. Lampki biurowe mogą mieć wbudowany wyświetlacz pokazujący aktualną godzinę i temperaturę w pomieszczeniu. Pamiętajmy o lampkach składanych, turystycznych, które możemy zasilić bateriami, z sieci lub z portu USB w komputerze. Nie dość do tego, że można je złożyć i schować do kieszeni to jeszcze użyć podłączając do laptopa, podczas podróży pociągiem w delegację.

Więcej

Lampki biurkowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów