Katalog

Ilość kółek
Zamek TSA
Zamek szyfrowy
Wysuwana rączka

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Walizki podróżne

W tym dziale znajdą Państwo walizki turystyczne, walizki oraz pilotki na kółkach oraz inne przedmioty turystyczne, których celem jest zapewnić komfortową i przyjemną podróż. Wysokiej jakości walizki z metalowymi stelażami i teleskopowymi uchwytami gwarantują łatwe przechowywanie i trwałość. Walizki na kółkach łatwo transportować, nawet przy duży...

W tym dziale znajdą Państwo walizki turystyczne, walizki oraz pilotki na kółkach oraz inne przedmioty turystyczne, których celem jest zapewnić komfortową i przyjemną podróż. Wysokiej jakości walizki z metalowymi stelażami i teleskopowymi uchwytami gwarantują łatwe przechowywanie i trwałość. Walizki na kółkach łatwo transportować, nawet przy dużych ciężarach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą solidnych walizek i pilotek, które usprawnią wyjazdy służbowe oraz turystyczne.

Więcej

Walizki podróżne Jest 97 produktów.

Podkategorie

  • Walizki miękkie

    Walizki miękkie wyprodukowane są z mniej lub bardziej trwałych materiałów czyli tkanin, a nie z plastiku ABS. Są one zazwyczaj nieco tańsze od swego "twardego" odpowiednika i zazwyczaj cięższe. Przeznaczone dla osób podróżujących samochodem.

  • Walizki twarde

    Walizki twarde wyprodukowane są z policarbonatu (inaczej poliwęglanu) lub z polipropylenu. Właściwości tych tworzyw istotnie się różnią, warto więc przed podjęciem decyzji o zakupie zapoznać się ze najistotniejszymi szczegółami technicznymi. Walizki w twardej obudowie są bardziej wytrzymałe i lżejsze. Z uwagi na swoją lekką wagę i wytrzymałość przeznaczone są do podróży samolotem. Wazliki podróżne firmy March występują w różnych rozmiarach i kolorach.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 97 elementów