Grille ogrodowe

Ciepły, sobotni wieczór to idealna okazja na ogrodową imprezę, podczas której możesz odkryć swój ukryty, kulinarny talent. Grill ogrodowy posiada wszystko, co jest potrzebne do przygotowania posiłków na zewnątrz, potrzebujesz tylko kiełbasek albo ulubionego mięsa i warzyw. Znajdziesz u nas duże grille ogrodowe oraz te mniejsze przenośne i turyst...

Ciepły, sobotni wieczór to idealna okazja na ogrodową imprezę, podczas której możesz odkryć swój ukryty, kulinarny talent. Grill ogrodowy posiada wszystko, co jest potrzebne do przygotowania posiłków na zewnątrz, potrzebujesz tylko kiełbasek albo ulubionego mięsa i warzyw. Znajdziesz u nas duże grille ogrodowe oraz te mniejsze przenośne i turystyczne. Oferujemy grille z wędzarnią lub osobne wędzarnie do postawienia na tarasie. Posiadamy grille gazowe francuskiej firmy Cadac oraz grille węglowe. Od najmniejszych turystycznych poprzez trójnogi i paleniska ogrodowe, aż po zamykane grille z pokrywą na kółkach.

Więcej

Grille ogrodowe Jest 59 produktów.

Podkategorie

  • Akcesoria do grilla

    Akcesoria do grilla gwarantują przechowywanie oraz rozpalanie grila. Pokrowiec chroni przed zabrudzeniem oraz zakurzeniem. Zaś rozpalarka gazowa pozwala na szybsze rozpalanie brykietu lub węgla. Brak nieprzyjemnych zapachów, które zazwyczaj towarzyszą przy rozpalaniu grilla są główną zaletą rozpalarki. Oferujemy dodatkowe patelnie do grillowania oraz różne przybory do smażenia potraw.

  • Grille gazowe

    Występują w formie przenośnej i stacjonarnej. W formie przenośnej grille turystyczne są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy spędzają czas na campingach oraz wczasach. Grill jest najlepszym urządzeniem używanym do przyrządzania mięsa i ryb. Łatwa konstrukcja grila pozwala na szybki montaż i demontaż, co sprawia, że można go zabrać wszędzie. Grille gazowe są zasilane z butli gazowej i wyposażone są w niezależne palniki. Tworzywo, z którego są wykonane grille, jest odporne na warunki atmosferyczne oraz wysoką temperaturę. Większość grilli gazowych posiada termometr. Zaletą  jest taca na tłuszcz, która chroni przed zabrudzeniem inne części grilla.

  • Grille węglowe

    Ogrodowe grille węglowe są wyposażeniem każdego ogrodu. Funkcjonalne i wysokiej jakości grille zapewniają długą żywotność. Do grilli można zamontować rozpalarkę gazową, która bardzo szybko poradzi sobie z rozpaleniem węgla lub brykietu. Tworzywo jest odporne na korozję, warunki atmosferyczne oraz wysoką temperaturę. Kociołek do grillowania, a może grill z wędzarnią?

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 59 elementów