Telefony i Akcesoria

Przedstawiamy ofertę na CB radia największych producentów. Radiotelefon to niewielka, uproszczona radiostacja nadawczo-odbiorcza służąca do komunikacji głosowej na niewielkiej powierzchni, pełniąca rolę przenośnego telefonu o ograniczonym zasięgu. Zasięg i jakość połączeń pomiędzy radiotelefonami jest zależny od warunków i pasma pracy oraz zasię...

Przedstawiamy ofertę na CB radia największych producentów. Radiotelefon to niewielka, uproszczona radiostacja nadawczo-odbiorcza służąca do komunikacji głosowej na niewielkiej powierzchni, pełniąca rolę przenośnego telefonu o ograniczonym zasięgu. Zasięg i jakość połączeń pomiędzy radiotelefonami jest zależny od warunków i pasma pracy oraz zasięgu samego urządzenia. W tym dziale znajdą Państwo wszelkiego rodzaju radiotelefony VHF/UHF z odbiornikiem szerokopasmowym do komunikacji w każdych warunkach na lądzie, na morzu i w powietrzu. Produkty marki Wouxun znajdują przede wszystkim zastosowanie dla licencjonowanych krótfalowców, nasłuchowców, a także użytkowników pasma PMR. Jest to unikalne połączenie rozbudowanego ręcznego radiotelefonu VHF/UHF oraz skanera częstotliwości. Oferujemy również różne krótkofalówki, walkie-talkie i inne nadajniki i odbiorniki PMR, które umożliwiają komunikowanie się między dwoma lub więcej osób na krótkich dystansach. Krótkofalówki doskonale nadają się do obsługi komunikacji między ekipą organizującą imprezy na dużym obszarze, grup paintballowych, personelu ochrony w dużych supermarketach i wielu innych. Główną zaletą tych urządzeń jest to, że używanie ich jest całkowicie bezpłatne, dzięki czemu użytkownicy zaoszczędzą sporo pieniędzy bez straty jakości prowadzonych rozmów.

Więcej

Telefony i Akcesoria Jest 31 produktów.

Podkategorie

 • Interkomy motocyklowe

  Interkomy motocyklowe służą najczęściej do komunikacji między kierowcą a pasażerem jednośladu. Dostępne są także bardziej zaawansowane technicznie interkomy dla grupy motocyklistów, które pozwalają łączyć się z pewną ilością motocyklistów na danym obszarze. Interkom dla motocyklistów wyposażony jest w technologię komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, dzięki której dodatkowo możemy sparować z interkomem telefon komórkowy oraz odtwarzacz MP3. Sterowanie interkomem motocyklowym odbywa się za pośrednictwem panelu sterowania znajdującym się na urządzeniu lub za pośrednictwem komend głosowych wydawanych przez operatora.

 • Ładowarki bezprzewodowe

  Znajdziesz tu ładowarki indukcyjne, którymi naładujesz swój telefon lub inne urządzenie bez dodatkowych kabli. Sama ładowarka potrzebuje zewnętrznego zasilania, ale nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych kabli. Telefon wystarczy położyć na płytce i będzie sam się ładował. Ich działanie opiera się na złączy Qi i by to działało Twoje urządzenie też musi je posiadać. Jeżeli Twój telefon go nie posiada istnieją dodatkowe adaptery, które mu to umożliwiają. To bardzo wygodne urządzenia, które sprawdzą się w domu, w biurze i w wielu innych miejscach.

 • Ładowarki solarne

  Solarna technologia, którą zastosowano w ładowarkach daje nam możliwość na wykorzystanie w pełni darmowej energii słonecznej. Ładowarki solarne dają pełną niezależność od zewnętrznych źródeł zasilania dla większości małych urządzeń elektronicznych. Część z nich jest również wyposażona w wewnętrzne akumulatory pozwalające na doładowanie sprzętu o dowolnej porze, niezależnie od warunków atmosferycznych.

 • Powerbanki

  Wykorzystaj darmową energię słoneczną i połącz ją ze swoim Power bankiem. Magazyny energii to urządzenia, które mogą zasilić Twoje urządzenie w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Popularnie zwane power banki występują w różnych konfiguracjach. Sprawdź jak magazyn potrzebujesz do swoich urządzeń. Power bank w plecaku do laptopa a może wbudowany w pluszowego misia? Przy wyborze magazynu energii (power banku) pamiętajmy, że technologia przekazywania energii z akumulatora pozwala na efektywne przeniesienie około 60% nominalnej pojemności do podłączonego urządzenia. Związane jest to ze zjawiskiem głębokiego rozładowania ogniwa oraz z zamianą części przekazywanej energii na ciepło. Prosimy pamiętać, że podane czasy ładowania przez panel fotowoltaiczny dotyczą idealnych warunków promieniowania w naszej szerokości geograficznej. Odchylenie kąta padania promieni słonecznych oraz częściowe zacienienie mają radykalny wpływ na wydajność takiego źródła więc w efekcie wydłużają czas ładowania.

 • Radiotelefony VHF UHF PMR

  W tym dziale znajdą Państwo wszelkiego rodzaju radiotelefony VHF/UHF z odbiornikiem szerokopasmowym do komunikacji w każdych warunkach na lądzie, na morzu i w powietrzu. Produkty marki Wouxun znajdują przede wszystkim zastosowanie dla licencjonowanych krótfalowców, nasłuchowców, a także użytkowników pasma PMR. Jest to unikalne połączenie rozbudowanego ręcznego radiotelefonu VHF/UHF oraz skanera częstotliwości. Oferujemy również różne krótkofalówki, walkie-talkie i inne nadajniki i odbiorniki PMR, które umożliwiają komunikowanie się między dwoma lub więcej osób na krótkich dystansach. Krótkofalówki doskonale nadają się do obsługi komunikacji między ekipą organizującą imprezy na dużym obszarze, grup paintballowych, personelu ochrony w dużych supermarketach i wielu innych. Główną zaletą tych urządzeń jest to, że używanie ich jest całkowicie bezpłatne, dzięki czemu użytkownicy zaoszczędzą sporo pieniędzy bez straty jakiści prowadzonych rozmów.

 • Smartwatche

  Smartwatch to nic innego jak inteligentny zegarek. To elektroniczne urządzenie wielkości zwykłego zegarka i posiadające jego funkcje. Dodatkowo jednak posiada niektóre funkcje smartfonu. Najczęściej oparte na systemie operacyjnym Android lub iOS. Gadżety tego typu mogą posiadać funkcje takie jak: aparat , a nawet telefon komórkowy. Są też wyposażane w różne typy komunikacji bezprzewodowej, jak Wi-Fi, czy Bluetooth.

 • CB radia i anteny

  Przedstawiamy ofertę na CB radia oraz akcesoria największych producentów. Posiadamy wiele modeli radiotelefonów CB oraz anten samochodowych. Radiotelefon President to niewielka, uproszczona radiostacja nadawczo-odbiorcza służąca do komunikacji głosowej na niewielkiej powierzchni, pełniąca rolę przenośnego telefonu o ograniczonym zasięgu. Zasięg i jakość połączeń pomiędzy radiotelefonami jest zależny od warunków i pasma pracy oraz zasięgu samego urządzenia.

 • Statywy kijki etui

  Wszelkiego rodzaju zabezpieczenia na telefon lub smartfon przydają się na co dzień i różne wyjazdy. Etui na telefon to doskonałe zabezpieczenie urządzenia jeśli pracujesz np. na budowie. Wodoodporna saszetka przyda Ci się podczas przygody na kajakach lub żaglach. Specjalne etui do biegania z paskiem na ramię pozwala na obserwację aplikacji specjalnie do tego przygotowanych. Możesz śledzić parametry i trasę treningu. Ciekawą propozycją jest zagłuszacz sygnału GSM w postaci specjalnego pokrowca. Możesz spokojnie odpoczywać i nie martwić się nieodebranymi połączeniami. Uchwyty na telefon,smartfon sprawdzają się każdego dnia w domu i w pracy. Specjalne rękawiczki z funkcją Bluetooth pozwalają na prowadzenie rozmowy bez wyciągania telefonu z kieszeni. Kciuk przykładamy do ucha, a mówimy do małego palca. To właśnie są rękawiczki Hello Gloves. Kijek do selfie to najlepsze rozwiązanie do wykonania ciekawych zdjęć portretowych.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów