RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Adapter micro USB do USB-C 3.1 typu C przejściówka brelok do kluczy Black

MAX-186229

Nowy produkt

Najnowsze smartfony i urządzenia mobilne wyposażone są w złącze typu USB-C. Do ich podłączenia wymaga się specjalnego rodzaju kabla ze złączem typu C. Dlatego żeby nie pozbywać się starych ładowarek oraz kabli możesz wykorzystać naszą przejściówkę. Prezentowany adapter ze złączem USB-C możesz założyć na kabel micro-USB. Kompaktowa budowa przejściówki sprawia, że można ją na stałe podłączyć do kabla micro-USB i pozostawić w danym miejscu, aby na co dzień służyła jako przypisana do danej ładowarki lub sprzętu. Dzięki temu nie musisz wymieniać wszystkich ładowarek w domu, biurze czy też samochodzie. Dodatkowo jest to przejściówka brelok do kluczy. Możesz zaczepić adapter o specjalny uchwyt do mocowania, który znajduje się z w zestawie. Przejściówka micro-USB – USB-C gwarantuje wszystkie funkcje, jakie dostarcza standardowy kabel. Służy zarówno do zasilania, jak i przesyłu danych. Pozwala na pełne korzystanie z najnowszych modeli urządzeń mobilnych w zestawieniu ze starszymi sprzętami z wyjściem typu micro-USB.

Więcej szczegółów


1.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

KOMPAKTOWA BUDOWA – małe rozmiary sprawiają, że urządzenie można na stałe wpiąć w kabel lub urządzenie i pozostawić je w tym miejscu, aby służyło w trakcie aktualnych potrzeb.
PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ – urządzenie zapewnia wykorzystanie wszystkich możliwości sprzętu mobilnego oraz akcesoriów dodatkowych; dostarcza zasilanie, a także gwarantuje poprawny przesył danych.
BRELOK DO KLUCZY – małe oczko umieszczone z boku urządzenia pozwala na przypięcie do smyczy, kluczy bądź breloka i przenoszenie go ze sobą w każde potrzebne miejsce.
EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE – oszczędza koszty, jakie musiałyby być poniesione na zakup nowych ładowarek i kabli, które będą obsługiwać urządzenia ze standardem USB-C; można wykorzystywać stare sprzęty ze standardem micro-USB.

Specyfikacja techniczna:

Standard USB-C: 3.0, 3.1
Wymiary (szer/wys): 1,5/2,5cm
Waga: 0,002kg
Waga z opakowaniem: 0,003kg

29 Inne produkty w tej samej kategorii: