RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Prześcieradła i kołdry

Dobry i spokojny sen to lek na wszystkie zmartwienia, najlepszy z możliwych wypoczynek i naturalna potrzeba ludzkiego organizmu. Potrzebne jest do niego nie tylko wygodne łóżko i ciepła pościel, ale też odpowiednio dobrane prześcieradło, które nie podrażni skóry. Oferowane przez nas kołdry całoroczne wykonane są z wysokiej jakości flizeliny, pos...

Dobry i spokojny sen to lek na wszystkie zmartwienia, najlepszy z możliwych wypoczynek i naturalna potrzeba ludzkiego organizmu. Potrzebne jest do niego nie tylko wygodne łóżko i ciepła pościel, ale też odpowiednio dobrane prześcieradło, które nie podrażni skóry. Oferowane przez nas kołdry całoroczne wykonane są z wysokiej jakości flizeliny, posiadającej właściwości antyalergiczne. Kołdra jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. Posiada właściwości oddychające i termo regulujące, dzięki którym skóra nie poci się podczas snu. Kołdra nie odkształca się nie traci sprężystości przez cały okres użytkowania.

Więcej

Prześcieradła i kołdry Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów