RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Na imprezę

Najważniejsza przy doborze prezentu jest kreatywność. Upominek powinien zadowolić, zaskoczyć oraz wywołać śmiech osoby obdarowanej, który od razu po rozpakowaniu rzuci Ci się w ramiona z radości. To co dajesz w prezencie drugiej osobie świadczy o Twoim przywiązaniu oraz szacunku do niej. W tym dziale prezentujemy niepowtarzalne gadżety, którymi ...

Najważniejsza przy doborze prezentu jest kreatywność. Upominek powinien zadowolić, zaskoczyć oraz wywołać śmiech osoby obdarowanej, który od razu po rozpakowaniu rzuci Ci się w ramiona z radości. To co dajesz w prezencie drugiej osobie świadczy o Twoim przywiązaniu oraz szacunku do niej. W tym dziale prezentujemy niepowtarzalne gadżety, którymi możemy obdarować każdą osobę, niezależnie od płci i wieku. Twój kolega uwielbia pić piwo? W takim razie na pewno przyda mu się sygnet piwosza. Twoja przyjaciółka lubi prezenty z głębszym przesłaniem i symboliką? Na pewno ucieszy ją perła szczęścia i miłości. Świetna zabawa w gronie z przyjaciółmi na każdy wspólny wieczór! W zależności jaki alkohol preferujecie wybierzcie odpowiednią grę dla Waszego grona. Alkozabawa będzie przednia i nie będzie to zwykłe spożycie alkoholu. Góra śmiechu, absurdalne sytuacje i szalone zadania, to wszystko gwarantują Wam gry alkoholowe. Od tradycyjnych gier typu szachy i chińczyk w wersji alkoholowej po nowe produkcje takie jak "stupromilowy las" czy też "szybcy i wpienieni". Zagraj, a zobaczysz że na następnych spotkaniach z bliskimi nie zabraknie kolejnej rozgrywki.

Więcej

Na imprezę Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 41 elementów