Katalog

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Na imprezę

Najważniejsza przy doborze prezentu jest kreatywność. Upominek powinien zadowolić, zaskoczyć oraz wywołać śmiech osoby obdarowanej, który od razu po rozpakowaniu rzuci Ci się w ramiona z radości. To co dajesz w prezencie drugiej osobie świadczy o Twoim przywiązaniu oraz szacunku do niej. W tym dziale prezentujemy niepowtarzalne gadżety, którymi ...

Najważniejsza przy doborze prezentu jest kreatywność. Upominek powinien zadowolić, zaskoczyć oraz wywołać śmiech osoby obdarowanej, który od razu po rozpakowaniu rzuci Ci się w ramiona z radości. To co dajesz w prezencie drugiej osobie świadczy o Twoim przywiązaniu oraz szacunku do niej. W tym dziale prezentujemy niepowtarzalne gadżety, którymi możemy obdarować każdą osobę, niezależnie od płci i wieku. Twój kolega uwielbia pić piwo? W takim razie na pewno przyda mu się sygnet piwosza. Twoja przyjaciółka lubi prezenty z głębszym przesłaniem i symboliką? Na pewno ucieszy ją perła szczęścia i miłości. Świetna zabawa w gronie z przyjaciółmi na każdy wspólny wieczór! W zależności jaki alkohol preferujecie wybierzcie odpowiednią grę dla Waszego grona. Alkozabawa będzie przednia i nie będzie to zwykłe spożycie alkoholu. Góra śmiechu, absurdalne sytuacje i szalone zadania, to wszystko gwarantują Wam gry alkoholowe. Od tradycyjnych gier typu szachy i chińczyk w wersji alkoholowej po nowe produkcje takie jak "stupromilowy las" czy też "szybcy i wpienieni". Zagraj, a zobaczysz że na następnych spotkaniach z bliskimi nie zabraknie kolejnej rozgrywki.

Więcej

Na imprezę Jest 39 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 39 elementów