Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Gry telewizyjne

Nieco ulepszone gry telewizyjne bardzo popularne do 2000 roku. Mimo dostępności konsol nowej generacji gry telewizyjne wracają do łask i zapewniają dużą grywalność. W stosunku do poprzednich gier TV obecne oferują znacznie lepszą szatę graficzną oraz zupełnie nowe modele sterowania. Obecnie tego typu konsole oferują świetną zabawę za sprawą game...

Nieco ulepszone gry telewizyjne bardzo popularne do 2000 roku. Mimo dostępności konsol nowej generacji gry telewizyjne wracają do łask i zapewniają dużą grywalność. W stosunku do poprzednich gier TV obecne oferują znacznie lepszą szatę graficzną oraz zupełnie nowe modele sterowania. Obecnie tego typu konsole oferują świetną zabawę za sprawą gamepadów i specjalnych pilotów których działanie oparto na czujnikach ruchu. Dodatkowo coraz częściej przenośne konsolki 8, 16 i 32 bit posiadają wyjście AV do TV przez co również mogą być traktowane jako gry telewizyjne.

Więcej

Gry telewizyjne Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów