Telewizja przemysłowa

Monitoring domu, wszelkich pomieszczeń firmowych Closed-Circut television (CCTV) czyli telewizja przemysłowa to zamknięty system nadawczo odbiorczy przekazujący obraz (rzadko również dźwięk) z kamer usytuowanych w określonych pomieszczeniach. Najczęściej sygnał przekazywany jest po przewodach (telewizja kablowa) do pomieszczeń ochrony, gdzie upr...

Monitoring domu, wszelkich pomieszczeń firmowych Closed-Circut television (CCTV) czyli telewizja przemysłowa to zamknięty system nadawczo odbiorczy przekazujący obraz (rzadko również dźwięk) z kamer usytuowanych w określonych pomieszczeniach. Najczęściej sygnał przekazywany jest po przewodach (telewizja kablowa) do pomieszczeń ochrony, gdzie uprawnione osoby mogą monitorować obserwowaną przestrzeń w poszukiwaniu niebezpiecznych i podejrzanych zachowań. Telewizja przemysłowa jest obecna w praktycznie każdym zakładzie pracy, wielu miejscach handlowych, kasynach, a nawet placach i ulicach miejskich (głównie na ruchliwych skrzyżowaniach).

Więcej

Telewizja przemysłowa Jest 5 produktów.

Podkategorie

  • Akcesoria

    Monitory serwisowe do ustawiania obrazu z kamer przemysłowych. Pozwalają na dopasowanie obrazu z kamery zewnętrznej i ustawienie odpowiedniego kąta monitorowania. W swojej ofercie posiadamy zasilacze do kamer CCTV. Czym lepiej kamera jest zasilona, tym lepszy podgląd obrazu uzyskamy.

  • Kamery CCTV

    Kompaktowe kamery kopułkowe są jednymi z najbardziej popularnych urządzeń, które montowane są do monitoringu sklepów, szkół i innych ośrodków publicznych. Dobra rozdzielczość filmowanego obrazu pozwala na dokładną obserwację monitorowanego pomieszczenia. Ponadto większość z prezentowanych kamer nie wymaga dużego natężenia światła, aby rejestrować obraz, co jest niezwykle przydatne w zaciemnionych pomieszczeniach. Kamery odporne na uszkodzenia mechaniczne są idealne do miejsc publicznych, które dostępne są o każdej porze dnia i nocy każdemu. Tego typu kamery wandaloodporną obudową są również wyposażone w oświetlenie nocne w paśmie podczerwieni. Żaden nielegalny czyn nie ujdzie na sucho. Wysoka jakość rejestrowanego obrazu w nocy pozwala na sprawdzenie kto dopuścił się karalnego czynu. Ponadto prezentowane kamery są również odporne na kurz oraz silny strumień wody. Monitorowanie własnej posesji jest obecnie bardzo rozpowszechnione ze względu na rosnący wandalizm oraz kradzieże. Kamery tubowe sprawdzą się idealnie w rejestrowaniu obrazu dookoła naszego domu. Tego typu kamery wyposażone są w oświetlenie nocne, które umożliwi nam rejestrowanie obrazu w dobrej rozdzielczości nawet w ciemnościach. Oferujemy Państwu kamery o różnej zmiennej ogniskowej, o różnej wielkości oraz funkcjach i parametrach. Osoby mobilne nie są w stanie kontrolować swoich interesów siedząc w jednym miejscu. Kamery IP są stworzone właśnie dla tych osób, które chcą obserwować wszystko na odległość. Funkcja samodzielnego serwera umożliwia kontrolowanie różnego rodzaju obiektów nawet na drugim krańcu państwa. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264. Jak to działa? Wpisujemy w przeglądarce internetowej adres IP kamery, następnie pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkowania umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału.

  • Rejestratory do kamer

    Rejestrator to urządzenie, które pozwala na podgląd i zapis obraz z kamer przemysłowych CCTV. Możemy zapisać zebrany materiał na dysku, dowolnie przewijać, oglądać, odtwarzać,wycinać i tworzyć filmy. Rejestratory dzielą się na 4-kanałowe, 8 kanałowe oraz 16-kanałowe. Możemy zakupić rejestrator IP czyli taki, który podłączamy pod sieć internetową ethernetową. Zdalny podgląd pomieszczeń jest bardzo wygodny dla każdego biznesmena.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów