RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Kuchnie dla dzieci i AGD

Stragany i kuchnie to edukacyjne zabawki, które zaciekawią dzieci do odgrywania ról handlarzy i klientów. Drewniana kuchnia to również świetny organizer do pokoju dziecięcego na różnego rodzaju zabawki do gotowania. Plastikowa kuchnia z piekarnikiem albo prawdziwym kranem to zabawka na długie, zimowe wieczory. W takich zestawach jest wszystko co...

Stragany i kuchnie to edukacyjne zabawki, które zaciekawią dzieci do odgrywania ról handlarzy i klientów. Drewniana kuchnia to również świetny organizer do pokoju dziecięcego na różnego rodzaju zabawki do gotowania. Plastikowa kuchnia z piekarnikiem albo prawdziwym kranem to zabawka na długie, zimowe wieczory. W takich zestawach jest wszystko co potrzebne do dobrej zabawy. Właściciel straganu zostanie wyposażony w wagę z ciężarkami, kasę i pełen asortyment towarów: owoce i warzywa, słodkości i napoje. Dla klienta przewidziano koszyk na zakupy i pieniądze (monety i banknoty). Zestaw można rozszerzyć o zabawkową kasę sklepową. Wspaniała kuchnia w różnych kolorach dla małej kucharki rozwija zdolności manualne oraz kreatywność. Posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne, które stanowią dodatkową atrakcję. Pralki, zmywarki i wiele urządzeń, których używa mama na pewno przeniosą dziecko w świat zabawy i edukacji z codziennych obowiązków rodzica.

Więcej

Kuchnie dla dzieci i AGD Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 48 elementów