RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Pokrywy solarne

Pokrywa solarna firmy Intex lub Bestway dodatkowo ogrzeje wodę w Twoim basenie. W naszej ofercie znajdziemy specjalne pokrywy podgrzewające wodę w basenie ogrodowym, są to tak zwane pokrywy solarne. Posiadamy pokrywy solarne różnych wielkości do każdego basenu. Wykorzystują one energię słoneczną utrzymując i ogrzewając wodę, przy jednoczesnym za...

Pokrywa solarna firmy Intex lub Bestway dodatkowo ogrzeje wodę w Twoim basenie. W naszej ofercie znajdziemy specjalne pokrywy podgrzewające wodę w basenie ogrodowym, są to tak zwane pokrywy solarne. Posiadamy pokrywy solarne różnych wielkości do każdego basenu. Wykorzystują one energię słoneczną utrzymując i ogrzewając wodę, przy jednoczesnym zabezpieczeniu wnętrza kąpieliska przed zabrudzeniami. Pokrywę solarną kładziemy bezpośrednio na powierzchnię wody. W ciągu dnia, na słońcu woda w basenie bardziej się nagrzewa, a w nocy pokrywa ogranicza jej wychładzanie się.

Więcej

Pokrywy solarne Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów