RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Zasilacze do pieców CO

Zasilanie awaryjne UPS do pieców, kotłów, sterowników, automatyki oraz pomp CO składa się z przetwornicy sinus, która zapewnia ciągłą i bezproblemową pracę wszelkich urządzeń do niej podłączonych w momencie zaniku głównego zasilania 230V. Przetwornica generuje prąd sinusoidalny, dzięki wykorzystanych do jej budowy transformatorów toroidalnych. T...

Zasilanie awaryjne UPS do pieców, kotłów, sterowników, automatyki oraz pomp CO składa się z przetwornicy sinus, która zapewnia ciągłą i bezproblemową pracę wszelkich urządzeń do niej podłączonych w momencie zaniku głównego zasilania 230V. Przetwornica generuje prąd sinusoidalny, dzięki wykorzystanych do jej budowy transformatorów toroidalnych. Taki prąd pozwala na rozruch pomp oraz kompresorów napędzanych przez silniki elektryczne. Przetwornica po zaniku głównego zasilania 230V automatycznie przełącza się podłączony do niej akumulator 12V. W płynny sposób podtrzymuje ciągłość zasilania elementów składowych instalacji cieplnej.

Więcej

Zasilacze do pieców CO Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów