RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Wentylatory i cyrkulatory

Obrotowe cyrkulatory powietrza nie wytwarzają wyłącznie strumienia powietrza, lecz wywołują rzeczywistą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Latem cyrkulatory doskonale spisują się w celach chłodniczych. Są bowiem znacznie efektywniejsze i opłacalne niż zwykłe wentylatory. Działanie cyrkulatorów jest podobne do wentylatorów, ale cyrkulatory nie...

Obrotowe cyrkulatory powietrza nie wytwarzają wyłącznie strumienia powietrza, lecz wywołują rzeczywistą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Latem cyrkulatory doskonale spisują się w celach chłodniczych. Są bowiem znacznie efektywniejsze i opłacalne niż zwykłe wentylatory. Działanie cyrkulatorów jest podobne do wentylatorów, ale cyrkulatory nie mają zadania ani ochładzać ani ogrzewać powietrza, jak się niektórym wydaje, ale powodować cyrkulację, czyli ruch powietrza w danym pomieszczeniu.Urządzenia biurowe, podłogowe, sufitowe to one sprawiają, że każdy upalny dzień staje się przyjemniejszy. Regulacja obrotów, automatyka wentylatorów pozwalają na dostosowanie odpowiedniego modelu do indywidualnych wymagań. Chłodzenie, które zapewnia wentylacja, jest zależna od przepływu powietrza, szybkości obrotów łopatek. Chłodzenie jest również zależne od rozmiaru i typu wentylatora. W nowoczesnych wentylatorach jest wmontowana oscylująca głowica oraz kilka poziomów prędkości, co gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania.

Więcej

Wentylatory i cyrkulatory  Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów