Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Wentylatory i cyrkulatory

Obrotowe cyrkulatory powietrza nie wytwarzają wyłącznie strumienia powietrza, lecz wywołują rzeczywistą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Latem cyrkulatory doskonale spisują się w celach chłodniczych. Są bowiem znacznie efektywniejsze i opłacalne niż zwykłe wentylatory. Działanie cyrkulatorów jest podobne do wentylatorów, ale cyrkulatory nie...

Obrotowe cyrkulatory powietrza nie wytwarzają wyłącznie strumienia powietrza, lecz wywołują rzeczywistą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Latem cyrkulatory doskonale spisują się w celach chłodniczych. Są bowiem znacznie efektywniejsze i opłacalne niż zwykłe wentylatory. Działanie cyrkulatorów jest podobne do wentylatorów, ale cyrkulatory nie mają zadania ani ochładzać ani ogrzewać powietrza, jak się niektórym wydaje, ale powodować cyrkulację, czyli ruch powietrza w danym pomieszczeniu.Urządzenia biurowe, podłogowe, sufitowe to one sprawiają, że każdy upalny dzień staje się przyjemniejszy. Regulacja obrotów, automatyka wentylatorów pozwalają na dostosowanie odpowiedniego modelu do indywidualnych wymagań. Chłodzenie, które zapewnia wentylacja, jest zależna od przepływu powietrza, szybkości obrotów łopatek. Chłodzenie jest również zależne od rozmiaru i typu wentylatora. W nowoczesnych wentylatorach jest wmontowana oscylująca głowica oraz kilka poziomów prędkości, co gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania.

Więcej

Wentylatory i cyrkulatory  Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów