RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Budowa placu zabaw

Oferujemy wszelkie potrzebne produkty do budowy placu zabaw. Różnego rodzaju zaślepki i zabezpieczenia śrub, łączniki metalowe oraz belki. Drabinki sznurowe, siatki i kamienie do wspinaczki oraz akcesoria do zabawy typu plastikowy telefon, koło kapitana czy rączki i uchwyty do wchodzenia. Huśtawki dla dzieci przeznaczone do montażu na zewnątrz. ...

Oferujemy wszelkie potrzebne produkty do budowy placu zabaw. Różnego rodzaju zaślepki i zabezpieczenia śrub, łączniki metalowe oraz belki. Drabinki sznurowe, siatki i kamienie do wspinaczki oraz akcesoria do zabawy typu plastikowy telefon, koło kapitana czy rączki i uchwyty do wchodzenia. Huśtawki dla dzieci przeznaczone do montażu na zewnątrz. Wykonane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Niektóre zostały zabezpieczone przed zniszczeniem, są to huśtawki wandaloodporne. Do lin huśtawki zostały przymocowane uchwyty pozwalające w łatwy i stabilny sposób zawiesić huśtawkę. Posiadamy różne modele huśtawek przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

Więcej

Budowa placu zabaw Jest 75 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria montażowe

  Aby każdy plac zabaw dla dzieci był bezpieczny musimy trwale i fachowo połączyć ze sobą wszystkie jego elementy. W tym dziale znajdziecie Państwo różnego rodzaju kotwy, łączniki oraz obejmy potrzebne do tego celu. Kotwy zakopane w ziemi lub zalane betonem stabilizują całą konstrukcję. Wsporniki przykręcane na śruby zapobiegają bujaniu się placu zabaw. Obejmy pozwalają zamontować różne liny do wspinaczki i huśtawki. Specjalne, kolorowe zaślepki ozdabiają plac zabaw i maskują ostre krawędzie śrub i wkrętów.

 • Elementy do zabawy

  Aby plac zabaw był jeszcze bardziej atrakcyjny i ciekawy dla dzieci udostępniliśmy w naszym sklepie plastikowe elementy tworzące dodatkowe wyposażenie miejsca do zabawy. Obracany peryskop obserwacyjny, kamienie do wspinaczki, lornetki i ster kapitana przeznaczony do montażu dają dużo więcej atrakcji wszystkim dzieciom. Całe wyposażenie palcu zabaw dostępne jest w kilku żywych kolorach.

 • Huśtawki ogrodowe

  To huśtawki dla dzieci przeznaczone do montażu na placu zabaw. Wykonane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Niektóre zostały zabezpieczone przed zniszczeniem, są to huśtawki wandaloodporne. Do lin huśtawki zostały przymocowane uchwyty pozwalające w łatwy i stabilny sposób zawiesić huśtawkę. Posiadamy różne modele huśtawek przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

 • Siatki liny i drabinki

  Drabinka sznurowa czy może siatka do wspinaczki? Prezentujemy różnych rozmiarów i długości drabinki, siatki i liny do zamocowania na placu zabaw. Grube węzły, fabryczne mocowania dają gwarancję bezpieczeństwa i udanej zabawy na dworze. Doskonałe akcesoria do urozmaicenia i nadania bardziej atrakcyjnego wyglądu placu zabaw w ogrodzie.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 75 elementów