Budowa placu zabaw

Oferujemy wszelkie potrzebne produkty do budowy placu zabaw. Różnego rodzaju zaślepki i zabezpieczenia śrub, łączniki metalowe oraz belki. Drabinki sznurowe, siatki i kamienie do wspinaczki oraz akcesoria do zabawy typu plastikowy telefon, koło kapitana czy rączki i uchwyty do wchodzenia. Huśtawki dla dzieci przeznaczone do montażu na zewnątrz. ...

Oferujemy wszelkie potrzebne produkty do budowy placu zabaw. Różnego rodzaju zaślepki i zabezpieczenia śrub, łączniki metalowe oraz belki. Drabinki sznurowe, siatki i kamienie do wspinaczki oraz akcesoria do zabawy typu plastikowy telefon, koło kapitana czy rączki i uchwyty do wchodzenia. Huśtawki dla dzieci przeznaczone do montażu na zewnątrz. Wykonane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Niektóre zostały zabezpieczone przed zniszczeniem, są to huśtawki wandaloodporne. Do lin huśtawki zostały przymocowane uchwyty pozwalające w łatwy i stabilny sposób zawiesić huśtawkę. Posiadamy różne modele huśtawek przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

Więcej

Budowa placu zabaw Jest 85 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria montażowe

  Aby każdy plac zabaw dla dzieci był bezpieczny musimy trwale i fachowo połączyć ze sobą wszystkie jego elementy. W tym dziale znajdziecie Państwo różnego rodzaju kotwy, łączniki oraz obejmy potrzebne do tego celu. Kotwy zakopane w ziemi lub zalane betonem stabilizują całą konstrukcję. Wsporniki przykręcane na śruby zapobiegają bujaniu się placu zabaw. Obejmy pozwalają zamontować różne liny do wspinaczki i huśtawki. Specjalne, kolorowe zaślepki ozdabiają plac zabaw i maskują ostre krawędzie śrub i wkrętów.

 • Elementy do zabawy

  Aby plac zabaw był jeszcze bardziej atrakcyjny i ciekawy dla dzieci udostępniliśmy w naszym sklepie plastikowe elementy tworzące dodatkowe wyposażenie miejsca do zabawy. Obracany peryskop obserwacyjny, kamienie do wspinaczki, lornetki i ster kapitana przeznaczony do montażu dają dużo więcej atrakcji wszystkim dzieciom. Całe wyposażenie palcu zabaw dostępne jest w kilku żywych kolorach.

 • Huśtawki ogrodowe

  To huśtawki dla dzieci przeznaczone do montażu na placu zabaw. Wykonane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Niektóre zostały zabezpieczone przed zniszczeniem, są to huśtawki wandaloodporne. Do lin huśtawki zostały przymocowane uchwyty pozwalające w łatwy i stabilny sposób zawiesić huśtawkę. Posiadamy różne modele huśtawek przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

 • Siatki liny i drabinki

  Drabinka sznurowa czy może siatka do wspinaczki? Prezentujemy różnych rozmiarów i długości drabinki, siatki i liny do zamocowania na placu zabaw. Grube węzły, fabryczne mocowania dają gwarancję bezpieczeństwa i udanej zabawy na dworze. Doskonałe akcesoria do urozmaicenia i nadania bardziej atrakcyjnego wyglądu placu zabaw w ogrodzie.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 85 elementów