Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Torby i plecaki

Bagaż jest bardzo ważny podczas każdej podróży, dlatego niezbędne są torby i plecaki, które sprawdzą się idealnie na wycieczkach, pieszych wędrówkach, marszach trekkingowych oraz innych formach wypraw. Obecnie plecaki posiadają specjalną siatkę, która przepuszcza powietrze, a zarazem zapobiega poceniu się, co jest istotne podczas upalnych dni. p...

Bagaż jest bardzo ważny podczas każdej podróży, dlatego niezbędne są torby i plecaki, które sprawdzą się idealnie na wycieczkach, pieszych wędrówkach, marszach trekkingowych oraz innych formach wypraw. Obecnie plecaki posiadają specjalną siatkę, która przepuszcza powietrze, a zarazem zapobiega poceniu się, co jest istotne podczas upalnych dni. plecaki oraz torby posiadają kilka komor, do których można włożyć różne akcesoria. Duża ilość przegród pozwala na zachowanie ładu i porządku podczas wyprawy.

Więcej

Torby i plecaki Jest 23 produktów.

Podkategorie

  • Torby chłodzące

    Torby chłodzące to lekkie i poręczne pojemniki na żywność oraz na napoje. Ich wnętrze wypełnione zostało srebrnym materiałem na bazie aluminium, który izoluje temperaturę wewnątrz. Dzięki temu jedzenie utrzymuje swoją temperaturę przez dłuższy czas. Wydłuża to też świeżość produktów, dzięki czemu dłużej możesz cieszyć się ich smakiem. Doskonale sprawdzą się podczas pieszych wędrówek turystycznych, a także w samochodzie podczas jazdy. Zajmują mniej miejsca niż lodówki turystyczne i nie odczuwa się ich ciężaru, co czyni z nich idealnego kompana podczas każdego wyjazdu.

  • Torby na laptop

    Prezentujemy wytrzymałe i poręczne torby podróżne amerykańskiej firmy Travel Blue. Dopasowana torba na laptop pozwala na bezpieczne transportowanie komputerów przenośnych. Torba stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych, którzy często podróżują, szczególnie w celach służbowych i muszą mieć przy sobie swój przenośny komputer. W zależności od wielkości przekątnej matrycy ekranu musimy odpowiednio dopasować wielkość naszej torby. Torby posiadają różne dodatkowe kieszenie, a przegródka na laptop wyściełana jest miękkim materiałem zabezpieczającym.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów