Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Pompy na filtr

Oferujemy pompy filtrujące oraz podgrzewacze wody do basenów marki Intex oraz Bestway. Pompa musi być dopasowana do basenu pod względem wydajności oraz średnicy otworu montażowego. Do basenu firmy Intex stosujemy pompy filtrujące Intex'a, do basenów ogrodowych Bestway stosujemy pompy firmy Bestway. Rury doprowadzające i odprowadzające dostarczaj...

Oferujemy pompy filtrujące oraz podgrzewacze wody do basenów marki Intex oraz Bestway. Pompa musi być dopasowana do basenu pod względem wydajności oraz średnicy otworu montażowego. Do basenu firmy Intex stosujemy pompy filtrujące Intex'a, do basenów ogrodowych Bestway stosujemy pompy firmy Bestway. Rury doprowadzające i odprowadzające dostarczają wodę do pompy, w której woda jest filtrowana, a mianowicie wszystkie zanieczyszczenia zostają zatrzymane na filtrze, który później możemy wymyć lub wymienić na nowy. Papierowy filtr umieszczony w pompie skutecznie oczyszcza wodę w naszym basenie.

Więcej

Pompy na filtr Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów