RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Soundbary

Ulepsz swój telewizor lub system rozrywki za pomocą wydajnego i wielofunkcyjnego soundbara. Elegancki i smukły soundbar z dźwiękiem wypełniającym pomieszczenie zapewnia dużo więcej przyjemności podczas oglądania filmów. Soundbary są wyposażony w głośniki pełnozakresowe i subwoofer z membraną basową, który zapewnia mocne basy. Soundbar można łatw...

Ulepsz swój telewizor lub system rozrywki za pomocą wydajnego i wielofunkcyjnego soundbara. Elegancki i smukły soundbar z dźwiękiem wypełniającym pomieszczenie zapewnia dużo więcej przyjemności podczas oglądania filmów. Soundbary są wyposażony w głośniki pełnozakresowe i subwoofer z membraną basową, który zapewnia mocne basy. Soundbar można łatwo podłączyć do telewizora, komputera lub laptopa przez wejście AUX, USB lub optyczne. Użyj połączenia HD-ARC, aby podłączyć soundbar do telewizora za pomocą jednego kabla HD-ARC. Dzięki połączeniu BT 5.0 możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę z dowolnego kompatybilnego urządzenia BT. W przypadku połączeń optycznych zmień wyjście audio telewizora na PCM. PCM jest formą sygnału cyfrowego, która jest używana do reprezentacji danych analogowych i jest opcjonalnym formatem audio w wielu telewizorach.

Więcej

Soundbary Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów