Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Zabawki na wodę

Dmuchany smok lub dmuchana kamizelka oraz wiele innych dmuchanych zabawek do pływania zapewniają świetną zabawę dużym i małym dzieciom. Nadmuchiwane zabawki dostarczają wiele frajdy podczas pływania w wodzie. Ponadto oferujemy dmuchane zabawki w różnych kształtach, które umilą czas dzieciom podczas pobytu nad morzem lub zabawy w basenie ogrodowy...

Dmuchany smok lub dmuchana kamizelka oraz wiele innych dmuchanych zabawek do pływania zapewniają świetną zabawę dużym i małym dzieciom. Nadmuchiwane zabawki dostarczają wiele frajdy podczas pływania w wodzie. Ponadto oferujemy dmuchane zabawki w różnych kształtach, które umilą czas dzieciom podczas pobytu nad morzem lub zabawy w basenie ogrodowym. Zwierzaki do pływania, piłeczki, dmuchane skutery wodne, ślizgawki i wiele innych znajdziemy w niniejszej kategorii. Produkty wykonane są z mocnego tworzywa. Ponadto większość jest wyposażona w stabilne uchwyty pozwalające utrzymać się na wysokich falach. Ciekawe i imponujące kształty pozwolą nam rozpoznać naszą pociechę znajdującą się wśród morskich fal.

Więcej

Zabawki na wodę Jest 59 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 59 elementów