RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Dostępność

  Informacje

  Dołącz do nas na Facebooku!

  Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

  Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

  1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
  2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
  3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
  4. Zbieraj punkty za zakupy

  Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

  Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

  Tunery telewizyjne

  Digital Video Broadcasting – Terrestrial to standard nadawania naziemnego sygnału telewizji cyfrowej DVB, po raz pierwszy opublikowany w 1997 roku. Cyfrowy dźwięk i obraz oraz dane dodatkowe przesyłane są w strumieniu transportowym MPEG przy użyciu modulacji OFDM z ang. Orthogonal Frequency-Division Multiplexing (metoda transmisji wielu strumien...

  Digital Video Broadcasting – Terrestrial to standard nadawania naziemnego sygnału telewizji cyfrowej DVB, po raz pierwszy opublikowany w 1997 roku. Cyfrowy dźwięk i obraz oraz dane dodatkowe przesyłane są w strumieniu transportowym MPEG przy użyciu modulacji OFDM z ang. Orthogonal Frequency-Division Multiplexing (metoda transmisji wielu strumieni danych jednocześnie, na ortagonalnych częstotliwościach nośnych). Do kompresji sygnału audio-video wykorzystano standard MPEG-2, który sukcesywnie zastępowany jest standardem MPEG-4 (H.264).

  Więcej

  Tunery telewizyjne W tej kategorii nie ma produktów.