Katalog

Dostępność

  Informacje

  Dołącz do nas na Facebooku!

  Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

  Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

  1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
  2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
  3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
  4. Zbieraj punkty za zakupy

  Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

  Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

  Tunery telewizyjne

  Digital Video Broadcasting – Terrestrial to standard nadawania naziemnego sygnału telewizji cyfrowej DVB, po raz pierwszy opublikowany w 1997 roku. Cyfrowy dźwięk i obraz oraz dane dodatkowe przesyłane są w strumieniu transportowym MPEG przy użyciu modulacji OFDM z ang. Orthogonal Frequency-Division Multiplexing (metoda transmisji wielu strumien...

  Digital Video Broadcasting – Terrestrial to standard nadawania naziemnego sygnału telewizji cyfrowej DVB, po raz pierwszy opublikowany w 1997 roku. Cyfrowy dźwięk i obraz oraz dane dodatkowe przesyłane są w strumieniu transportowym MPEG przy użyciu modulacji OFDM z ang. Orthogonal Frequency-Division Multiplexing (metoda transmisji wielu strumieni danych jednocześnie, na ortagonalnych częstotliwościach nośnych). Do kompresji sygnału audio-video wykorzystano standard MPEG-2, który sukcesywnie zastępowany jest standardem MPEG-4 (H.264).

  Więcej

  Tunery telewizyjne W tej kategorii nie ma produktów.