RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Irygatory i szczoteczki

Irygator dentystyczny to urządzenie, które pozwala nam bez wychodzenia z domu dokładnie wyczyścić przestrzenie między zębowe. Może być stosowany zamiast nici dentystycznych, szczoteczek między zębowych czy wykałaczek. Samo szczotkowanie zębów jest niewystarczające, a irygator stanowi jego uzupełnienie. Płyn lub woda pod ciśnieniem doskonale oczy...

Irygator dentystyczny to urządzenie, które pozwala nam bez wychodzenia z domu dokładnie wyczyścić przestrzenie między zębowe. Może być stosowany zamiast nici dentystycznych, szczoteczek między zębowych czy wykałaczek. Samo szczotkowanie zębów jest niewystarczające, a irygator stanowi jego uzupełnienie. Płyn lub woda pod ciśnieniem doskonale oczyszcza pozostałości między zębami. Do wyboru są irygatory stacjonarne oraz irygatory przenośne, które przydadzą się w podroży. Irygatory do zębów w precyzyjny i szybki sposób pomagają doczyścić trudno dostępne zakamarki jamy ustnej. Prostota obsługi w połączeniu ze skutecznością powodują, że irygatory są coraz częściej kupowanym urządzeniem stomatologicznym z którego możesz korzystać sama w domu. Jest to szczególnie przydatne urządzenie dla osób, które nie uznają bądź nie lubią nici dentystycznych. Irygatory stacjonarne charakteryzują się większym gabarytem, większym pojemnikiem na płyn oraz bardzo często większym ciśnieniem. Za to irygatory do zębów bezprzewodowe zwane inaczej przenośnymi polecane są szczególnie tym, którzy dużo podróżują. Dużą zaletą irygatorów bezprzewodowych jest ich niewielki rozmiar i waga. Mogą być zasilane przez baterie lub wbudowany akumulator, tak samo jak szczoteczka sonicza. Irygatory szczególnie polecamy osobom z aparatami ortodontycznymi, mostami i koronami protetycznymi, implantami, kieszeniami dziąsłowymi oraz paradontozą. Uzupełnieniem w czyszczeniu zębów i pielęgnacji jamy ustnej to profesjonalna szczoteczka soniczna.Dzięki ruchom pulsacyjno-wymiatającym, chroni szkliwo podczas dokładnego czyszczenia zębów.

Więcej

Irygatory i szczoteczki Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów