RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Komputery

Katalog

Włączone filtry:
  Bluetooth
  Czytnik kart pamięci
  USB wbudowane
  Wyjście na słuchawki
  Wejście Aux
  Wbudowany akumulator
  Do gniazda zapalniczki
  Bezpośrednio do akumulatora
  System obrazu
  Transmiter FM
  Transmiter IR
  Wejście AV-in
  Złącze HDMI
  Złącze VGA
  Wbudowane głośniki
  Pilot w zestawie
  Złącze RCA
  Wbudowane gry
  Ilość kanałów
  Ekran dotykowy
  Komputery

  Oferujemy monitory komputerowe z dotykową matrycą oraz monitory od wyświetlania reklam w miejscach publicznych. Podstawki chłodzące umożliwią nam obniżenie temperatury płyty głównej oraz procesora naszego laptopa. Ponadto tego typu podstawka umożliwi nam również ustawienie naszego urządzenia pod odpowiednim kątem. W niniejszej kategorii znajdzie...

  Oferujemy monitory komputerowe z dotykową matrycą oraz monitory od wyświetlania reklam w miejscach publicznych. Podstawki chłodzące umożliwią nam obniżenie temperatury płyty głównej oraz procesora naszego laptopa. Ponadto tego typu podstawka umożliwi nam również ustawienie naszego urządzenia pod odpowiednim kątem. W niniejszej kategorii znajdziemy także stoliki pod laptopa, skanery ręczne, kliszy oraz negatywów. Poza tego typu urządzeniami znajdują się również lampki, wiatraczki, a nawet lodówki podłączane do portu USB. Komputerowe akcesoria są często nieodzownym wyposażeniem naszego sprzętu, gdyż bez nich nie moglibyśmy w pełni kontrolować pracy komputera.

  Więcej

  Komputery Jest 78 produktów.

  Podkategorie

  • Akcesoria komputerowe

   Poruszanie kursorem po ekranie monitora umożliwia nam mysz komputerowa. Zmiana położenia myszy względem podłoża zostaje wysyłana w formie danych cyfrowych do naszego komputera i w ten sposób możemy dokonywać zmian na monitorze i komputerze. Przewodowe, bezprzewodowe, optyczne, podświetlane myszy komputerowe - duża gama urządzeń do wyboru pozwala nam na wybranie tego odpowiedniego dla nas. W podkategorii tej znajdziemy także myszy optyczne zasilane bateriami.

  • Anteny LTE

   Najnowsze anteny LTE mają bardzo dobre parametry i rezultaty w działaniu. Oferują mocny i stabilny transfer. Antena działa jak zewnętrzna karta, która idealnie nadaje się do wzmocnienia sygnału z przenośnego modemu GSM na kartę SIM lub telefonów posiadających gniazdo crc9. Jadąc na urlop do lasu teraz możesz zabrać swój mobilny internet ze sobą i z niego korzystać. Antenę możesz przykleić do szyby i korzystać z zasobów sieci www.

  • Komunikacja WiFi

   Taka antena do poprawienia zasięgu Wifi doskonale sprawdza się w laptopach i komputerach stacjonarnych tam gdzie wbudowana karta sieciowa WiFi osiąga oczekiwanych rezultatów. Po zamontowaniu tej anteny wzrasta  ilość wykrytych nowych sieci na liście dostępnych łączy, których do tej pory moduł nie odnalazł. Natomiast te wcześniej odnalezione będą miały większą siłę sygnału, przez co szybkość działania internetu i przeglądarek stron www się zwiększy.

  • Monitory do systemów POS

   Najnowszej generacji monitory przystosowane do pracy z komputerem PC, wyposażone w matrycę dotykową za pośrednictwem której sterujemy komputerem bez potrzeby posiadania myszki ani klawiatury. Oferujemy monitory dotykowe tak zwane POS przeznaczone do pracy z systemami POS. Idealne do restauracji, sklepów do obsługi programów sprzedażowych, gastronomicznych oraz hotelowych. Posiadamy monitory o różnej o przekątnej ekranu i rozdzielczości matrycy. Do podłączenia monitora z komputerem PC służy wbudowane złącze VGA oraz dodatkowo złącze HDMI. Wejście sygnału wideo w standardzie AV pozwala na podłączenie dodatkowego urządzenia. Niektóre modele posiadają wbudowane głośniki oraz mocowanie do uchwytu w standardzie VESA umożliwiające powieszenie monitora na ścianie lub innym elemencie. Monitory może być zasilane z gniazda sieciowego lub gniazda zapalniczki samochodowej 12V przez co może być wykorzystany w dowolnym celu. Monitory bez dotykowego ekranu idealnie nadają się do wyświetlania reklam w sklepach i miejscach publicznych.

  • Stoliki pod laptop

   Podczas pracy przy laptopie bardzo istotną rolę odgrywa wygodne siedzenie, gdyż w ten sposób zostaje odciążony nasz kręgosłup. W owej podkategorii znajdziemy różnej wielkości, wykonane z różnego tworzywa stoliki pod laptopa. Składane podstawki, stoliki z wentylatorami zapewnią nam wygodną pracę oraz wieczorne surfowanie po internecie. Wentylatory znajdują się w tym miejscu, w którym znajdują się komponenty generujące najwięcej ciepła. Niewielkie stoliki pozwolą nam stworzyć zaciszny kącik.

  • Tablety i akcesoria

   Proponujemy tablety dla użytkowników biznesowych i multimedialne do gry i zabawy dla każdego użytkownika. Dopasuj tablet do własnych potrzeb i ciesz się mobilnym rozwiązaniem. Ciekawą propozycją może być tablet dla seniora, który posiada dodatkowe opcje ułatwiające obsługę. Oferujemy różnego rodzaju etui dedykowane, uniwersalne ze skóry i neopranowe do tabletów o różnej wielkości matrycy. Funkcja podpórki umożliwia w łatwy sposób ustawienie tabletu w pozycji pionowej umożliwiając wygodniejsze oglądanie filmów wideo. Etui ma za zadanie przede wszystkim chronić tablet przed uszkodzeniami i zarysowaniem.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 32 z 78 elementów
  Pokazuje 1 - 32 z 78 elementów