RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Grzejące rękawiczki ogrzewane na USB do komputera biura pilot

HS629049

Nowy produkt

Rękawiczki ogrzewane idealne do zimnego biura! Praca przy komputerze wiąże się z ciągłym uderzaniem palcami w klawisze klawiatury. Częstym zjawiskiem występującym podczas takiego zajęcia jest to, że nasze ręce marzną. Na szczęście jest już na to sposób! Grzejące rękawiczki zasilane z portu USB to absolutny hit sezonu jesienno-zimowego i nie tylko. Wystarczy podłączyć gadżet do gniazda USB w komputerze i już można cieszyć się przyjemnym ciepełkiem ogrzewającym dłonie. Produkt polecany jest szczególnie osobom, które spędzają dużo czasu na przed pecetem grając w gry czy pracując. Rękawiczki w rozmiarze uniwersalnym przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn. Wykorzystując przenośny powerbank możesz korzystać z rękawiczek mobilnie, na spacerach oraz wycieczkach. Doskonałe do łowienia ryb zimą. Dzięki odpinanej klapce na palce możesz wykonać precyzyjne zajęcia bez zdejmowania grzejących rękawic.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


59.95 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie przez USB

Więcej informacji

Dodatkowym atutem rękawiczek jest możliwość regulacji siły grzania oraz design, który nie utrudnia wykonywania czynności przed komputerem. W każdym momencie odpinasz rękawiczki wyciągając wtyczkę, zasłaniasz palce i możesz wychodzić na mróz! Idealne do komputera jak i na zwykłe spacery.

Nieprzyjemne uczucie zimnych dłoni to zmora większości osób korzystających z komputerów. Przez takie zjawisko, nawet najprostsze czynności stają się nudzące i uciążliwe. Prezentowany produkt to doskonałe rozwiązanie opisanego problemu. Rękawiczki zasilane z portu USB w pięciu dostępnych kolorach umilą wszystkim długotrwałe korzystanie z peceta lub laptopa.

Dane techniczne:

- zaprojektowane w taki sposób, by posługiwanie się nimi nie utrudniało pracy
- ogrzewają palce podczas pracy na komputerze
- są elastyczne pasują na różne dłonie
- możliwość regulacji siły grzania
- mogą być zasilane powerbankiem (niedołączony)
- zasilane przez port USB
- odsłonięte palce lub zasłonięte
- klapka na guzik
- wygodne i bezpieczne
- zapakowane w wygodne etui z rączką
- rozmiar uniwersalny

Grzejące rękawiczki damskie ogrzewanw na USB to HIT na zimne wieczory i na prezent

22 Inne produkty w tej samej kategorii: