Ogrzewana mufka ogrzewacz do rąk wóżka grzejące rękawiczki GF41 Glovii

GF41 GLOVii

Producenta

Grzejąca mufka GF41 GLOVii działa jako podgrzewacz rąk lub jako podgrzewany uchwyt wózka dziecięcego.

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Wbudowany akumulator Nie

Więcej informacji

Ogrzewana mufka grzejąca ogrzewacz rąk grzejące rękawiczki do wózka GF41 Glovii. Sprawdzi się również jako ogrzewacz pleców albo podgrzewana poduszka na Twoim ulubionym fotelu. Element grzewczy zbudowany z włókna węglowego zapewnia wysoką trwałość oraz dzięki emisji fal podczerwonych posiada właściwości lecznicze. Zamykana kieszeń do przechowywania baterii daje wygodę użytkowania w każdej sytuacji. Wystarczy, że podłączysz swój Powerbank i gotowe. Duża powierzchnia elementu grzewczego równomiernie dostarcza ciepła kojąc i ogrzewając części Twojego ciała. Mufkę po spacerze możesz zdjąć z uchwytu wózka, rozłożyć na fotelu i wygrzać sobie plecy!

Jest to super wynalazek, który pozwala korzystać z uroków zimy i spędzać więcej czasu na świeżym, mroźnym powietrzu. Na spacerze z dzieckiem ogrzeje Twoje ręce. Czekając na jakieś wydarzenie na mrozie, możesz rozłożyć podgrzewacz i usiąść na nim. Kiedy Twój mąż wróci zmarźnięty do domu, możesz wykorzystać mufkę do ogrzewania zmęczonych i nadwyrężonych pleców, np. podczas oglądania filmu w fotelu. Teraz zawsze będzie Ci ciepło! Element grzewczy zbudowany z włókna węglowego zapewnia niespotykaną odporność i trwałość oraz dzięki emisji fal podczerwonych posiada właściwości lecznicze. Zamykana kieszeń do przechowywania baterii daje wygodę użytkowania bez obawy o jakieś uszkodzenia. Pamiętaj, że jeśli nie jest Ci zimno to nie musisz włączać ogrzewania.

Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, w szczególności uprawiających sporty zimowe. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów czy osób starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz siedząc na rybach!

Funkcje ogrzewacza Glovii 4w1:

- mufka do podgrzewania rąk
- podgrzewany uchwyt wózka dziecięcego
- ogrzewacz pleców
- podgrzewana poduszka

Ogrzewana mufka ogrzewacz do rąk wóżka grzejące rękawiczki GF41 Glovii:

Bateria: dowolny power bank z wyjściem USB 2A (nie ma w zestawie)
Element grzejny: 9W - włókno węglowe
Tryby: 33% (LO), 66% (MED), 100% (HI)
Czas pracy: 10000mAh power bank - 33% (20h), 66% (14h), 100% (7h)
Tkanina: 100% poliester
Waga bez baterii: 170g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: