Ogrzewane rękawice GLOVii z osłoną na palcach grzejące GYB-ML

Producenta

Grzejące rękawice GLOVII z dodatkową wodoodporną i wiatroszczelną termiczną osłoną.

Więcej szczegółów

489,00 zł brutto

  • S-M
  • L-XL

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Wbudowany akumulator Tak

Więcej informacji

Ogrzewane rękawice GLOVii z wodoodporną osłoną na palcach grzejące GYBML. Zapewniają komfort podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Są to ogrzewane rękawice GYB z wbudowanymi elementami grzewczymi zasilanymi z akumulatorów. Bardzo wygodne i uniwersalne rękawice marki GLOVII, doskonale wykonane z 2 letnią gwarancją producenta. Każda z rękawic posiada swój element grzewczy rozmieszczony wokół wszystkich palców, dzięki czemu Twoje dłonie zawsze pozostaną przyjemnie ciepłe. Element grzewczy z włókna węglowego poprzez emisję fal podczerwonych poprawia krążenie krwi. Wpływa korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Grzejące rękawice Glovii stworzono z myślą o osobach uprawiających sporty zimowe lecz biorąc pod uwagę ich właściwości oraz niesamowity wygląd, będą świetnym prezentem dla osób starszych, motocyklistów, myśliwych, fotografów itp. Zdejmowana osłona z palców umożliwia wykonywanie bardziej precyzyjnych czynności.

Ogrzewane rękawice GLOVii z wodoodporną osłoną na palcach grzejące GYBML dokładne wymiary

Rękawice posiadają mikroprocesorową regulację temperatury. Bezpieczna i wydajna bateria o pojemności 3350Ah zapewnia długi czas pracy systemu ogrzewania. Zamykana kieszeń do przechowywania baterii daje wygodę użytkowania na co dzień. Każda z rękawic posiada osobny akumulator ładowany z ładowarki. Wbudowany wskaźnik trybu pracy, wskaźnik poziomu ładowania, czas ładowania 4-6 godzin, kieszeń na baterię, wodoodporna membrana, element grzewczy wykonany z włókien węglowych to tylko niektóre zalety tego urządzenia. Włókna przewodzące w kciuku i palcu wskazującym pozwalają na obsługę ekranów dotykowych bez zdejmowania rękawiczek. Jest to super wynalazek, który pozwala korzystać z uroków zimy i spędzać więcej czasu nas stoku narciarskim. Teraz zawsze będzie Ci ciepło!

Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, motocyklistach, pracownikach budowlanych oraz osobach starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz siedząc na rybach, robiąc zdjęcia w terenie albo podczas polowania!

Dane techniczne:

Moc grzewcza: 5W
Powierzchnia ogrzewana: wokół wszystkich palców
Czas ogrzewania: 2h (44°C), 3h (39°C), 6h (34°C)
Tryby ogrzewania: HI (44°C), 3h (39°C), 6h (34°C)
Bateria: 3350Ah, 3.7V, 12.39Wh
Ładowarka: USB - 5V, 1A
Materiał: 100% skóra bydlęca
Materiał: 78% poliester, 8% bawełna 14% elastan
Waga bez baterii: 200g
Waga z bateriami: 300g

Ogrzewane rękawice GLOVii z wodoodporną osłoną na palcach grzejące GYBML

27 Inne produkty w tej samej kategorii: