RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Kule lustrzane

Profesjonalna kula lustrzana marki BeamZ będzie idealna zarówno do klubów, lokali, jak i do mieszkania. Uzyskujemy dzięki niej klasyczny efekt kuli lustrzanej i odbitego światła. Aby obrotowa kula dyskotekowa przyniosła oczekiwany efekt należy ją oświetlić kolorowym lub białym światłem z reflektora typu PINSPOT. Posiadamy pełną gamę kul lustrzan...

Profesjonalna kula lustrzana marki BeamZ będzie idealna zarówno do klubów, lokali, jak i do mieszkania. Uzyskujemy dzięki niej klasyczny efekt kuli lustrzanej i odbitego światła. Aby obrotowa kula dyskotekowa przyniosła oczekiwany efekt należy ją oświetlić kolorowym lub białym światłem z reflektora typu PINSPOT. Posiadamy pełną gamę kul lustrzanych w różnych rozmiarach, napędy do nich, reflektory, filtry itp. Nowością w naszym sklepie jest kula lustrzana w złotym kolorze. Złota kula to równie ciekawy efekt co tradycyjna kula lustrzana. Jeśli chodzi o rozmiar to najczęściej wybierana jest kula o średnicy 20 i 30cm.

Więcej

Kule lustrzane Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów