RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Łodzie zanętowe

Carponizer służy do wywozu zanęt a także gotowych zestawów w trudno dostępne miejsca, gdzie wyrzut w tradycyjny sposób jest nie możliwy. Carponizer sterowana jest za pośrednictwem radia pracującego w paśmie 2,4 Ghz. Zastosowanie tego typu transmisji umożliwia prowadzenie łódki zanętowej nawet na odległość do 1000 metrów od nadajnika. Dodatkowo m...

Carponizer służy do wywozu zanęt a także gotowych zestawów w trudno dostępne miejsca, gdzie wyrzut w tradycyjny sposób jest nie możliwy. Carponizer sterowana jest za pośrednictwem radia pracującego w paśmie 2,4 Ghz. Zastosowanie tego typu transmisji umożliwia prowadzenie łódki zanętowej nawet na odległość do 1000 metrów od nadajnika. Dodatkowo można wyposażyć carponizer w echosondę bezprzewodową za pośrednictwem której zbadamy dno akwenu oraz znajdziemy ławicę ryb. Nowoczesne modele posiadają wbudowane podświetlenie, co gwarantuje dużą widoczność na wodzie.

Więcej

Łodzie zanętowe Jest 12 produktów.

Podkategorie

  • Carponizery

    Gotowe łodzie zanętowe do wywożenia przynęty. Najmniejsza łódź zanętowa marki VEGA Boat oferowana na Polskim rynku. Jest to wersja matowa, obudowa carponizera nie została polerowane co zwiększa jej wytrzymałość. Jej największymi atutami jest duża moc silników, duża ładowność oraz stabilność, która pozwala na dalekie wypłyniecie nawet przy dużych falach. Łódź zanętowa może dotrzeć w najbardziej niedostępne w standardowy sposób zanęcania miejsca np: blisko trzcin i tam wypuścić zanętę oraz gotowy zestaw, rzuty w to miejsce mogą przynieść nam pożądane efekty. Łódź możemy załadować do 1,5kg zanęty różnego typu i wywieść ją na odległość do 1000 metrów. Komora w carponizerze VEGA Boat jest sterowana zdalnie, otwarcie komóry sygnalizuje dioda LED z tyłu łodzi. Dzięki zastosowaniu technologii mikroprocesorowej wyeliminowano konieczność zastosowaniu w łodzi steru a kontrolę nad nią sprawują dwa silniki napędzające śmigła turbin. To rozwiązanie pozwala na bardzo precyzyjną kontrolę nad carponizerem. W modelu VEGA Boat zastosowano innowacyjne rozwiązanie w postaci sprzęgła magnetycznego, luk ładunkowy zamykany jest za pośrednictwem elektromagnesu który potrafi utrzymać do 1,5kg nacisku. To samo rozwiązanie zostało wykorzystane do niezależnych zaczepów elektromagnetycznych służących do wywożenia zestawów w zanęcone miejsce. Łódź zanętowa VEGA Boat posiada system powrotu gdy straci komunikację z nadajnikiem, zacznie zataczać okręgi do momentu gdy ponownie otrzyma sygnał od nadajnika.

  • Części do łodzi

    Części zamienne do carponizerów umożliwiają w szybky sposób zreperować Twoją łódkę zanętową.

  • Echosondy do carponizerów

    Echosondy bezprzewodowe dedykowane do carponizerów marki VEGA Boat pozwalają na wykonywanie pomiaru dna akwenu podczas wyżutu przynety. Za pośrednictwem echosondy możemy badać czy w danym miejscu po zanęceniu pojawiają się ryby. Echosonda Fish Finder dokładnie wskazuje temperaturę wody, głębokość łowiska oraz przeszkody które się w nim znajdują, wskazuje ryby na jakiej głębokości obecnie się znajdują, bardzo dobrze wykreśla rodzaje dna przez co unikniemy łowienia na zarośniętych "blatach".

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów