RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Dodatkowe wyposażenie

Dmuchane akcesoria do basenów, drabinki basenowe, termometr pływający, lodówka pływająca, oświetelenie i lampy do basenu, dmuchane zabawki, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Stabilna konstrukcja drabinki umożliwiająca wchodzenie i wychodzenie z basenów oraz antypoślizgowe stopnie zapewniają bezpieczne użytkowanie mniejszym dzieciom z base...

Dmuchane akcesoria do basenów, drabinki basenowe, termometr pływający, lodówka pływająca, oświetelenie i lampy do basenu, dmuchane zabawki, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Stabilna konstrukcja drabinki umożliwiająca wchodzenie i wychodzenie z basenów oraz antypoślizgowe stopnie zapewniają bezpieczne użytkowanie mniejszym dzieciom z basenu. Zaś dmuchane siatkówki i koszykówki zapewniają idealną zabawę w basenach ogrodowych. Tego typu zestawy kierowane są do wszystkich osób niezależnie od wieku. Tego typu rozrywki urozmaicą zabawę w basenie ogrodowym. Ponadto znajdziemy także lodówkę pływającą do chłodzenia każdego typu napojów. Pływająca lodówka w basenie, słońce, ciepła woda - te czynniki zapewnią niesamowity relaks na świeżym powietrzu.

Więcej

Dodatkowe wyposażenie Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 54 elementów