Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Dodatkowe wyposażenie

Dmuchane akcesoria do basenów, drabinki basenowe, termometr pływający, lodówka pływająca, oświetelenie i lampy do basenu, dmuchane zabawki, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Stabilna konstrukcja drabinki umożliwiająca wchodzenie i wychodzenie z basenów oraz antypoślizgowe stopnie zapewniają bezpieczne użytkowanie mniejszym dzieciom z base...

Dmuchane akcesoria do basenów, drabinki basenowe, termometr pływający, lodówka pływająca, oświetelenie i lampy do basenu, dmuchane zabawki, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Stabilna konstrukcja drabinki umożliwiająca wchodzenie i wychodzenie z basenów oraz antypoślizgowe stopnie zapewniają bezpieczne użytkowanie mniejszym dzieciom z basenu. Zaś dmuchane siatkówki i koszykówki zapewniają idealną zabawę w basenach ogrodowych. Tego typu zestawy kierowane są do wszystkich osób niezależnie od wieku. Tego typu rozrywki urozmaicą zabawę w basenie ogrodowym. Ponadto znajdziemy także lodówkę pływającą do chłodzenia każdego typu napojów. Pływająca lodówka w basenie, słońce, ciepła woda - te czynniki zapewnią niesamowity relaks na świeżym powietrzu.

Więcej

Dodatkowe wyposażenie Jest 46 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 46 elementów