RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Regały magazynowe

Regał to bardzo ważny mebel w domu, w firmie czy w szopie majsterkowicza. W swojej ofercie prezentujemy różnego rodzaju regały metalowe, składane o różnej specyfikacji. Dobierz wielkość regału do swoich potrzeb i ciesz się porządkiem w garażu. Nowoczesne regały metalowe możesz złożyć i rozłożyć bez użycia narzędzi nawet w 15 minut. Są to konstru...

Regał to bardzo ważny mebel w domu, w firmie czy w szopie majsterkowicza. W swojej ofercie prezentujemy różnego rodzaju regały metalowe, składane o różnej specyfikacji. Dobierz wielkość regału do swoich potrzeb i ciesz się porządkiem w garażu. Nowoczesne regały metalowe możesz złożyć i rozłożyć bez użycia narzędzi nawet w 15 minut. Są to konstrukcje bezśrubkowe, montowane "na wcisk". Regał o wymiarze 150 x 75 x 30 cm doskonale sprawdzi się w magazynie lub firmie, będzie miejscem na dokumenty. W domu wykorzystasz go w spiżarni, np. na słoiki i przetwory. Półki regału są bardzo wytrzymałe, każda z nich może utrzymać od 80 do 200kg.

Więcej

Regały magazynowe Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów