RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Płyny do toalet

Używając toalety przenośne powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie płyny sanitarne. Płyn wlewany do spłuczki usuwa wszystkie zarazki, bakterie i zanieczyszczenia gromadzące się wewnątrz zbiorników odpływowych toalet turystycznych. Płyn sanitarny zwiększa skuteczność spłukiwania, ograniczając jednocześnie zużycie wody. Środek czyści i chroni toal...

Używając toalety przenośne powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie płyny sanitarne. Płyn wlewany do spłuczki usuwa wszystkie zarazki, bakterie i zanieczyszczenia gromadzące się wewnątrz zbiorników odpływowych toalet turystycznych. Płyn sanitarny zwiększa skuteczność spłukiwania, ograniczając jednocześnie zużycie wody. Środek czyści i chroni toaletę po każdym spłukaniu, pozostawiając na ściankach muszli warstwę ochronną. Brzydki zapach to nie problem! Płyn biologiczny Campa Green pomoże nam utrzymać czystość w zbiornikach na brudną wodę. Do opróżniania zbiorników z opadami służy płyn Campa Blue. Ma on silne działanie odwadniające, który zapobiega gromadzenie się gazów i ułatwia rozkładanie ciał stałych i papieru toaletowego. Zapobiega osadzaniu się kamienia i tworzy barierę ochroną przed zabrudzeniami powstającymi przez fekalia.

Więcej

Płyny do toalet Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów