Szczoteczka soniczna do zębów Sonica B4 Duo zestaw 2 szczoteczki

Sonica B4 Duo

Producenta

Berdsen Sonica B4 Duo to zestaw dwóch szczoteczek sonicznych ze stacją ładującą.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

189,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Szczoteczka soniczna do zębów Sonica B4 Duo podwójny zestaw 2 szczoteczki. Regularne używanie szczoteczki Berdsen Sonica B4 to efekty widoczne już po kilku dniach. Tak niespotykana siła czyszczenia doskonale sprawdzi się do codziennej higieny jamy ustnej. Technologia soniczna podczas czyszczenia zębów wprawia główkę szczoteczki w ruch soniczny, który umożliwia dynamiczne czyszczenie zębów oraz przestrzeni międzyzębowych. Dzięki temu, możliwe jest dokładniejsze wymywanie nieczystości z miejsc trudno dostępnych. To doskonałe rozwiązanie dla osób chcących rozjaśnić swój uśmiech. Szczoteczka soniczna wykonuję 40 000 ruchów wymiatających na minutę, wskutek czego może usuwać dużo więcej płytki nazębnej niż szczoteczka tradycyjna czy też szczoteczka elektryczna.

Smukły kształt głowicy szczoteczki sprawia, że bez kłopotu dostaje się w trudno dostępne miejsca i dokładniej czyści Twoje zęby. Wibrujące włosie końcówek dokładnie wymiata, wspomagając przy tym redukcję płytki nazębnej.

Specjalny układ włosia zwiększa efektywność czyszczenia. Włosie końcówki idealnie dopasowuje się do powierzchni zębów, co ułatwia skuteczne czyszczenie. Końcówki już w ciągu tygodnia poprawiają zdrowie dziąseł i ograniczają powstawanie kamienia.

Cechy szczoteczki Sonica B4 DUO:

- Skutecznie czyści trudno dostępne miejsca i przestrzenie międzyzębowe
- Działa wybielająco - w pierwszych tygodniach użytkowania można zaobserwować poprawę koloru twoich zębów
- Usuwa do 6 razy więcej płytki nazębnej niż zwykłe szczoteczki do zębów
- Redukuje przebarwienia i osad nagromadzony na płytce
- Zapewnia dokładniejsze i intensywniejsze szczotkowanie, dzięki kilkukrotnie większej częstotliwości drgań głowicy niż w zwykłej szczoteczce elektrycznej

Funkcje:

- 40 000 ruchów na minutę
Tak niespotykana siła czyszczenia doskonale sprawdzi się do codziennej higieny jamy ustnej. Szczoteczka soniczna wykonuję 40 000 ruchów wymiatających na minutę, wskutek czego może usuwać dużo więcej płytki nazębnej niż szczoteczka tradycyjna czy też szczoteczka elektryczna.

- 4 tryby pracy
Tryb czyszczenie - zapewni wyjątkową czystość podczas codziennego użytkowania
Tryb wybielanie - zadba o to, aby Twoje zęby zostały dokładnie wypolerowane i bielsze
Tryb delikatny - delikatnie czyści, przeznaczony dla osób ze szczególnie wrażliwymi zębami
Tryb masaż - delikatnie pulsując, masuję Twoje dziąsła

- Timer
Wbudowany timer sprawia, że szczoteczka soniczna będzie działać dokładnie 2 minuty, a następnie się wyłączy. Dlaczego 2 minuty? Bo to minimalny czas mycia zębów, który jest zalecany przez dentystów, aby zachować zdrowe zęby.

- 30-sekundowe interwały
Szczoteczka zatrzyma swoją pracę na chwilę po każdych 30 sekundach dając Ci czas na zmianę czyszczenia kolejnej części uzębienia. Po 2 minutach szczoteczka zakończy pracę.

- Czytelny wskaźnik poziomu baterii
Wbudowany akumulator Ni-MH pozwoli Ci na używanie szczoteczki ponad 2 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.

- Wodoodporna obudowa
Szczoteczka soniczna Berdsen B3 posiada klasę ochrony przed wilgocią. To oznacza, że jest ona odporna na działanie wody.

Zestaw zawiera:

- 2 x szczoteczka soniczna Sonica B4 DUO z wbudowanym akumulatorem
- 1 x podstawka do ładowania, która zapewnia bezpieczne ładowanie szczoteczek
- 6 końcówek do szczoteczki sonicznej (3 różowe i 3 czarne)
- oryginalne opakowanie
- instrukcja obsługi oraz dowód zakupu

24 Inne produkty w tej samej kategorii: