RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Odzież ogrzewana GLOVii

To zaawansowana odzież grzejąca, która posiada elementy grzewcze. Idąc w teren możemy ubrać ogrzewaną koszulkę, skarpety, wkładki do butów, spodnie, rękawice oraz pas na brzuch, a także szalik. Oferujemy praktycznie każdy element garderoby, który jest ogrzewany i posiada wbudowane ogniwa z włókien węglowych. Dzięki ich zastosowaniu odczuwamy prz...

To zaawansowana odzież grzejąca, która posiada elementy grzewcze. Idąc w teren możemy ubrać ogrzewaną koszulkę, skarpety, wkładki do butów, spodnie, rękawice oraz pas na brzuch, a także szalik. Oferujemy praktycznie każdy element garderoby, który jest ogrzewany i posiada wbudowane ogniwa z włókien węglowych. Dzięki ich zastosowaniu odczuwamy przyjemne ciepło, którego intensywność możemy regulować za sprawą zdalnego pilota. Ciepło z włókien węglowych poprawia nasze krążenie zatem wpływa korzystnie na stan zdrowia i samopoczucia. Zaopatrzony w dwa akumulatory lub powerbank możesz spędzać czas na dworze w największe mrozy przez wiele godzin. Rękawice narciarskie oraz rękawice na motor doskonale się sprawdzają przy jeździe w zimne dni. Ogrzewane wkładki do butów GLOVII to prawdziwa rewolucja i doskonałe rozwiązanie dla rybaków oraz myśliwych. Grzejące wkładki do butów można dociąć do rozmiarów własnej stopy, ponieważ element grzewczy znajduje się w piecie. Szalik jest w jednym rozmiarze w dwóch kolorach. Inne rodzaje ogrzewanej odzieży takie jak skarpety, wkładki do butów, koszulka, spodnie, rękawice narciarskie oraz rękawice uniwersalne czyli te do noszenia na co dzień dostępne są w kilku rozmiarach. Firma Xsonic.pl jest największym dystrybutorem marki GLOVii.

Więcej

Odzież ogrzewana GLOVii Jest 49 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 49 elementów