Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Kamery i podsłuchy

Ukryta kamera to motyw, który jest wykorzystywany nie tylko w serialach detektywistycznych, ale również w wielu filmach i życiu codziennym. Wiele programów typu reality show zrobiło karierę na ukrytych kamerach, jak na przykład program "Usterka", czy "Mamy Cię". Kamery szpiegowskie umożliwią nam nagranie lub zrobienie zdjęć sytuacjom, które chce...

Ukryta kamera to motyw, który jest wykorzystywany nie tylko w serialach detektywistycznych, ale również w wielu filmach i życiu codziennym. Wiele programów typu reality show zrobiło karierę na ukrytych kamerach, jak na przykład program "Usterka", czy "Mamy Cię". Kamery szpiegowskie umożliwią nam nagranie lub zrobienie zdjęć sytuacjom, które chcemy uwiecznić. W związku z różnymi aferami w ośrodkach publicznych, czy w pracy kamery szpiegowskie i podsłuchy zyskały na popularności. Zaprezentowane kamery charakteryzują się niewielkim obiektywem oraz nietuzinkowym kształtem. Kamera w zapalniczce, długopisie lub w breloku - to wszystko daje nam nieskończoną ilość możliwości. Miniaturowe rejestratory dźwięku są niezwykle dyskretne, dlatego możemy umieścić je praktycznie wszędzie: w kieszeni, w figurce oraz w każdym innym miejscu, do którego swobodnie będzie dopływał dźwięk. Rejestratory, które oferujemy zasilane są z wewnętrznego akumulatora pozwalającego na ciągłą rejestrację przez około 2 godziny.

Więcej

Kamery i podsłuchy Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów